Wpis z mikrobloga

Jako, że nie strzygłem się od 11 tygodni, zaczynam wyglądać jak srogi menel. Idę więc dziś do barbera, by zadbać o owłosienie swojego skalpu. Od ponad dwóch lat na mojej głowie widnieje klasyczna fryzura z przedziałkiem widoczna po lewej stronie. Nawet przyciemniam sobie włosy szamponem koloryzującym by wyglądać na bruneta. Moja stała fryzura wygląda tak jak nr 1 na obrazku. Chodzi mi jednak po głowie zmiana image-u na bardziej młodzieżowy. Mam 29 lat i nie muszę się starać wyglądać poważniej niż jestem.

Z tego więc względu rozważam fryzurę nr 2 widoczną po prawej stronie. Na pewno będę wyglądał młodziej, ale boję się czy będzie mi pasowała do rysów twarzy i czy nie będzie to zbytni tryhard w tym wieku by na siłę próbować stylizować się na nastolatka.

Czy zostawać przy nieśmiertelnej klasyce, czy eksperymentować i ostrzyc się na zoomera Oskarka?

#przegryw #wygryw #modameska #barber #fryzura #pokazwlosy #blackpillraw ##!$%@? #wychodzimyzprzegrywu
BlackpillRAW - Jako, że nie strzygłem się od 11 tygodni, zaczynam wyglądać jak srogi ...

źródło: Który_fryz

Pobierz

Którą fryzurę wybrać?

  • 1 69.2% (331)
  • 2 30.8% (147)

Oddanych głosów: 478

  • 29