Wpis z mikrobloga

Jako, że nie strzygłem się od 11 tygodni, zaczynam wyglądać jak srogi menel. Idę więc dziś do barbera, by zadbać o owłosienie swojego skalpu. Od ponad dwóch lat na mojej głowie widnieje klasyczna fryzura z przedziałkiem widoczna po lewej stronie. Nawet przyciemniam sobie włosy szamponem koloryzującym by wyglądać na bruneta. Moja stała fryzura wygląda tak jak nr 1 na obrazku. Chodzi mi jednak po głowie zmiana image-u na bardziej młodzieżowy. Mam 29 lat i nie muszę się starać wyglądać poważniej niż jestem.

Z tego więc względu rozważam fryzurę nr 2 widoczną po prawej stronie. Na pewno będę wyglądał młodziej, ale boję się czy będzie mi pasowała do rysów twarzy i czy nie będzie to zbytni tryhard w tym wieku by na siłę próbować stylizować się na nastolatka.

Czy zostawać przy nieśmiertelnej klasyce, czy eksperymentować i ostrzyc się na zoomera Oskarka?

#przegryw #wygryw #modameska #barber #fryzura #pokazwlosy #blackpillraw ##!$%@? #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz BlackpillRAW - Jako, że nie strzygłem się od 11 tygodni, zaczynam wyglądać jak srogi ...
źródło: Który_fryz

Którą fryzurę wybrać?

  • 1 73.7% (160)
  • 2 26.3% (57)

Oddanych głosów: 217

  • 26
via Wykop
  • 0
@BlackpillRAW: sadze, ze fryzura po prawej jak najbardziej tak, ale przy krótszych włosach. Trwała mocno zwiększa objętość, wiec ostrożnie :)
via Wykop
  • 1
@BlackpillRAW: dobry fryzier jest jak stylista artysta, wie co pasuje do mordy. Jak ktoś rzadko chodzi to co to jest wydać 10-20 zł więcej na takiego z renomą. Z fryzjerem też najlpiej uciąć kilka minut rozmowy o włosach. Powinien też ci powiedzieć jak je układać. Płacisz zawzyczaj za 45-60 minut to wykorzystaj czas. A i najlepsze wrażenie to odświeżanie fryzury. Zapytaj o taką usługę, bo nie ma jej zazwyczaj w cenniku,