Wpis z mikrobloga

Sport ma to do siebie że potrzeba wysiłku. Dla laski zaliczenie chłopa to żaden wysiłek, wystarczy że jest. Dlatego te "osiągnięcia" nigdy nie będą szanowane


@onepnch: Dokładnie. Zrobiłyby sport z budowania fajnych, partnerskich relacji gdzie razem osiągają czego osobno by nawet sobie nie wyobrażali - to jest trudne dla kobiet.

Były kiedyś badania ile % facetów by poszło od razu do łóżka z kobietą jeżeli ta by im to zaproponowała, a
  • Odpowiedz
@miss-durniu: uszkodzenie psychiczne trzeba jakoś wytłumaczyć. Długofalowymi skutkami dla tych dziewczyn, oraz społecznymi nie ma się co przejmować. Trzeba promować takie zachowania, rodzina się sama nie zniszczy.
  • Odpowiedz
Były kiedyś badania ile % facetów by poszło od razu do łóżka z kobietą jeżeli ta by im to zaproponowała, a ile % kobiet w takiej sytuacji i u facetów to jest bodaj ~30-50%, a u kobiet ~2-3%.


@Urajah kiedyś oglądałam jakiś filmik na ytubie to każdy napotkany poszedł. Faceci to często zboki bez zasad. Ale na szczęście są mężczyźni, którzy wolą pogrzebać przy kompie czy samochodzie niż oglądać gołe dupy, a
  • Odpowiedz
@Thompson91:

Aż z burdelów w całym mieście,

Do samego króla wreszcie,

Od ku*ewskiej całej nacji

Przyszły ku*wy w delegacji.

Ta najbardziej roz*ebana,

Padłszy przed nim na kolana,

Z wielkim trudem tłumiąc łkanie

Rzecze: „Królu nasz i Panie!

Ty panując od lat wielu

Ojcem byłeś dla burdelu.

Upadają obyczaje!

Twoja córka d*py daje!

Na ulicy! bez pieniędzy!

Przez co wpycha nas do nędzy.

Nikt nas dziś już nie pie*doli,

Bo darmochę każdy
  • Odpowiedz
  • 1
@onepnch większość facetów jest łatwa, fakt. Mają bardzo małe wymagania wobec partnerki, nie szanują się. Dość sporo kobiet w takich nie gustuje. Co to za frajda, że nie musisz się starać, ubiegać o czyjeś względy?
  • Odpowiedz
  • 0
@lycaon_pictus dla mnie ma. Dla mnie mężczyzna, który nie ma wymagań wobec partnerki, nie szanuje się i nie interesuje mnie. Jeśli ma wymagania, wybrzydza, staram się i mi zależy, żeby pokazać jaka jestem i wiedzieć czy będziemy kontynuować dalej znajomość, czy do siebie pasujemy
  • Odpowiedz
@Abismo:

dla mnie ma. Dla mnie mężczyzna, który nie ma wymagań wobec partnerki, nie szanuje się i nie interesuje mnie. Jeśli ma wymagania, wybrzydza, staram się i mi zależy, żeby pokazać jaka jestem i wiedzieć czy będziemy kontynuować dalej znajomość, czy do siebie pasujemy

Ja nie piszę o wymaganiach, ale o tym fragmencie o staraniu się i ubieganiu.
  • Odpowiedz