Wpis z mikrobloga

W ogóle nie miałam pancetty dlatego nie śmiałam nazwać tego czegoś carbonarą ()


@arinkao: Ale do carbonary daje się guanciale (policzek wieprzowy albo podgardle). Pancetta (dojrzewający boczek) jak nie mamy żadnego z wymienionych wcześniej.

Ale tak długo jak nie profanujesz dania śmietaną (Ma che cazzo fai) to i tak jest molto bene.
@arinkao: haha, też robimy zapas w obawie, że zniknie albo właśnie się popsuje XD najgorsze jest to, że wersje pełnoziarniste są tak rzadko dostępne, a też są świetne.

Trzymam kciuki za znalezienie pieprzu () wiem jak to jest, kiedy szukasz TEGO konkretnego smaku/produktu.
Przeprosiłam się ze spaghetti odkąd znalazłam La Molisane w biedrze, śmiało mogę Wam polecić, bierzcie w ciemno.


@arinkao: W Kauflandzie jest taki makaron K-Favourites w zielonych opakowaniach, kosztuje 4.99zł, a często idzie go dostać w promocji (ostatnio było 2+1 gratis i wychodziło 3,32zł za opakowanie), spaghetti kosztuje coś koło 3.50zł. Jak się zerknie na tył opakowania, to producentem jest La Molisana ( ͜͡ʖ ͡€) Jeśli ktoś ma
Pobierz Shawnee - >Przeprosiłam się ze spaghetti odkąd znalazłam La Molisane w biedrze, śmiał...
źródło: Makaron-2