Wpis z mikrobloga

To jak w końcu jest z tymi węglowodanami, jesz ich mniej żyjesz dłużej? Ponoć Clint Eastwood w ogóle ich prawie nie je i żyje bez chorób w wieku 93 lat. Są już jakieś badania na ten temat, bo wiele osób mówi, że powinno się ograniczyć węgle do minimum, aby długo żyć.
#dieta #nauka
  • 15
  • Odpowiedz
@Djuk94 Bogaci żyją dłużej, bo mają dostęp do lepszej opieki medycznej, spożywają lepszej jakości jedzenie i mniej się stresują o codzienne zabezpieczenie bytu. Węglowodany mogą być tylko jednym z kolejnych wielu czynników.
  • Odpowiedz
  • 0
@wbrewprawdzie: Warren Buffet twierdzi, że jada tak jak 6 latek, czyli smacznie, niekoniecznie zdrowo. Pewnie więcej jest tego typu ludzi w tym wieku, co je jakieś fast foody, ale w granicach rozsądku, czyli może i codziennie, ale nie przejadając się.
Stresować się mogą i nawet ludzi zaspokojeni finansowo, każdego może stresować coś innego. Z dostępem do opieki medycznej racja, każdy ma tam pewnie swojego lekarza, który ich codziennie bada i to
  • Odpowiedz
  • 0
@gromwell: Te czynniki Yamanaki rzeczywiście ciekawe. Ja jestem zdania, że jak coś działa u myszy, to u ludzi też będzie działać, tylko wiadomo, potrzeba wielu badań oraz ciężej takie coś zaimplementować do znacznie większego organizmu o większej wadzę i bardziej złożonym mózgu.
  • Odpowiedz
  • 0
@TomekABC123: Tak, to podaj jakąś znaną osobę, która była przez większość życia gruba i dożyła +90 lat. Co to ma wspólnego z węglowodanami? To, że ludzie +90 lat ich nie #!$%@?ą hurtowo xD
  • Odpowiedz
  • 0
@TomekABC123: Ile jeszcze mi każesz czekać? Wyślesz tę osobę czy nie? Tak, jestem keto świrem, który nie jest na diecie keto xD Jedyne co robię, to jem mniej i jem tylko w okienku 8h.
  • Odpowiedz
  • 0
@TomekABC123: Cóż, alkohol ma mnóstwo kalorii, może dużo pił, a mało jadł. Wielu +110 latków piło alkohol i paliło cygara przez większość życia.
  • Odpowiedz