Wpis z mikrobloga

Kiedyś zaprosiłem koleżankę na weselę, bo chciałem nie iść sam na wesele u rodziny. Było fajnie mi z tą Julką tańce, alkohol, żarcie jak to na weselu. Jak ktoś mówił mi przyszła na gotowe. Teraz ta Julka poznała Oskara i jest z nim, z czego znajomość się urwała między nami, też zaczęła pracować. Otóż problem jest w tym, że teraz jedna starsza ciotka z tego wesela pyta się moich rodziców ciągle, gdy się z nimi spotka czy się z nią spotkam lub czy jestem i im spokoju nie daje. Co na to poradzić?

#przegryw #p0lka #rozowypasek #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #samotnosc #polska #julka
  • 8
@tomrex88: Powiedź, że to przelotny romans był i od tego czasu to już kilka innych się przewinęło.
Jak dobrze to rozegrasz, to ciotka rozprowadzi plotki i prawie wszyscy w rodzinie będą myśleć, ze ruchacz jesteś.

Tylko najbliższa rodzina będzie znała prawdę.

@lojawyk: W sumie przemyślę czy to dobrze mieć łatkę ruchacza w rodzinie. Nie wiem czy uwierzą, bo widzą, że ja przegryw, a to, że raz mnie widzieli z jakaś dziewczyną przez całe moje życie, to staje się małe prawdopodobne, aby uwierzyli
@ikimrdbeietocytynal: Poradniki oglądałem na yt jak się tańczy w parze czy samemu przed weselem. W sumie z nią było łatwo tańczyć w parze, bo improwizowałem też, ale taniec solo to tragedia i nie umiałem zbytnio. Powtarzałem ruchy innych przez to. Alkohol był to i pomogło trochę. W sumie ona też zbytnio nie umiała tańczyć