Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Amicia: i pomyslec ze to wszystko dlatego bo mossad na zlecenie ich premiera przymknal oko na planowany atak bo mu spadalo poparcie i chcial je nadrobic rozwiazujac problem z gazą (casus belli)
  • Odpowiedz
Palestynczycy pakują do wozu tak brutalnie zgwałcona kobiete, ze aż ma całe spodnie zakrwawione. Dodatkowo podcieli jej ścięgna Achillesa żeby nie mogła im uciec.


@Amicia: Dowody masz na to jakieś? Bo wygląda jakby usiadła na błocie albo się zesrała. A bez ścięgien by nie ustała
  • Odpowiedz
@Invisiblinio: @ulan_mazowiecki dlatego napisałem raczej, bo jak to jest jakaś randomka, a nie Izraelka, która odbyła zasadniczą służbę wojskową, to przy silnym stresie mogła popuścić przecież. Wyżej też pojawiła się teoria, że to mogło być od siedzenia w kałuży krwi. Opcji jest mnóstwo, a mnie chodzi o to, że nie ma dowodów na to, że są to skutki gwałtu i podcięcie ścięgna achillesa
  • Odpowiedz
to najprawdopodobniej brytyjska turystka która przyjechała na festiwal muzyczny Nova


@przegryw_z_piwnicy: @Amicia @thorgoth Nie, to Naama Levy, która w momencie ataku służyła w IDF i stacjonowała w Kibbutz Nir Oz. A na samym nagraniu widać że w miare normalnie chodzi(opiera wagę na tej nodze), więc to nie jest przecięte ścięgno
  • Odpowiedz
@Amicia: no i elegancko że tam Izrael działa. Całe to pseudo "państwo" palestyńskie najpewniej zrównają z ziemią.
Sami się prosili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Okupowana ludność rdzenna dostaje po latach tłamszenia szału i morduje/okalecza tych którzy mordują ich rodaków i kolonizują ich ziemię. No fatycznie jak do tego mogło dość, literalnie drugi holocaust żydów mordujo xDDDD


@Kot_Mosznozgniot: Ok, i co ja mam jako Europejczyk z tym zrobić? Mam powiedzieć "ekstra ze zgwalciliscie te kobietę i tniecie głowy, bardzo mi was szkoda"? Nie kurde, nie szkoda mi ich. Mam nadzieje, ze Żydzi się z tym
  • Odpowiedz
@Wilson_: Facet mógłby spokojnie pracować jako kominiarz, a nie bawić się w bojownika.
Naprawdę nikt nie zwrócił uwagi, że facet wygląda trochę mało semicko? Wątpię, aby izraelscy pogranicznicy wpuścili kogokolwiek podejrzanego z kraju muzułmańskiego. Największym grupą o murzyńskiej urodzie w Izraelu są Żydzi wywodzący się od diaspory Etiopskiej.
  • Odpowiedz