Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Invisiblinio: @ulan_mazowiecki dlatego napisałem raczej, bo jak to jest jakaś randomka, a nie Izraelka, która odbyła zasadniczą służbę wojskową, to przy silnym stresie mogła popuścić przecież. Wyżej też pojawiła się teoria, że to mogło być od siedzenia w kałuży krwi. Opcji jest mnóstwo, a mnie chodzi o to, że nie ma dowodów na to, że są to skutki gwałtu i podcięcie ścięgna achillesa
Okupowana ludność rdzenna dostaje po latach tłamszenia szału i morduje/okalecza tych którzy mordują ich rodaków i kolonizują ich ziemię. No fatycznie jak do tego mogło dość, literalnie drugi holocaust żydów mordujo xDDDD


@Kot_Mosznozgniot: Ok, i co ja mam jako Europejczyk z tym zrobić? Mam powiedzieć "ekstra ze zgwalciliscie te kobietę i tniecie głowy, bardzo mi was szkoda"? Nie kurde, nie szkoda mi ich. Mam nadzieje, ze Żydzi się z tym dziadostwem
@Wilson_: Facet mógłby spokojnie pracować jako kominiarz, a nie bawić się w bojownika.
Naprawdę nikt nie zwrócił uwagi, że facet wygląda trochę mało semicko? Wątpię, aby izraelscy pogranicznicy wpuścili kogokolwiek podejrzanego z kraju muzułmańskiego. Największym grupą o murzyńskiej urodzie w Izraelu są Żydzi wywodzący się od diaspory Etiopskiej.