Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@przegryw_z_piwnicy: ty debila cały czas z siebie robisz? XD już ci wytłumaczyłem, że można ustać z takim urazem, co więcej ci ludzie SAMI przychodzą na sor. Teraz zupełnie poza tematem o unieruchomieniu coś piszesz? XD Nagle mieszasz do tego leczenie? To tu też cię zaskoczę, ale w takim przypadku zalecana jest operacja XD no to wyobraź sobie, że w takim kraju jak mój eutanazja jest normalną procedurą? Etyka lekarska w Polsce
zgłoś się na leczenie, skoro tak myślisz.


@zimowyporanek: nie mysle, tylko wiem.
W antycznych czasach to była normalność, żaden sam z siebie nie miał empatii. Później pojawiło się prawo, zakazy, ale dużo osób gwałci bo myśli że nie grożą konsekwencje. Jeśli jakiś facet mówi że nie, on nie, to po prostu nie zna sam siebie i nie ma wyobraźni. Władza nad kobietą zmienia mózg.
co więcej ci ludzie SAMI przychodzą na sor.


@su1ik: ze złamanymi nogami też, czasami nawet ze złamanym kręgosłupem, ale czasami z drobnym urazem nie są w stanie samodzielnie przyjść i są potrzebne np. nosze. Można nabić człowieka na pal i też ustoi, ale nie taki był przecież sens wypowiedzi
@su1ik: no wyzywaj dalej, na pewno za granicami Polski to godne lekarza zachowanie, kiedy ktoś pisze, że przy takim urazie człowiek nie może ustać, co jest zgodne z aktualna wiedzą medyczną, bo wiadomo, że będzie go bolało i automatycznie będzie chciał odciążyć tę nogę. Albo udajesz lekarza, albo łamiesz etykę zawodową lekarza i w normalnym kraju byś wyleciał z zawodu za takie zachowanie
chłopie, połącz kropki - ścięgno Achillesa jest odpowiedzialne za zginanie, co oznacza że możesz z uszkodzonym ścięgnem stać, chodzić (na sztywnej nodze). Będzie bolało ale z odpowiednią zachętą pana z bronią się da.


@przegryw_z_piwnicy: ale o to mi chodzi, wyżej wyjaśniłem. Teraz Ty połącz kroki. Ludzie mają różne progi bólu i nie każdy będzie stał na nodze z takim urazem. Dla kogoś to będzie zbyt duży próg bólu, dlatego przyjmuje się,
@100fraszek: przecież tam masz napisane, że "Move Because several other tendons (long toe flexors, tibialis posterior, peronei, plantaris) pass from the calf to the foot, some active plantar movement of the ankle is usually still possible. Passive movement is affected by pain but not actually limited. Active dorsiflexion is unaffected.", czyli streszczając, że ból ogranicza ruch, czyli to, co napisałem. Dodaj do tego, że tutaj mowa o zerwaniu, a podczas podcięcia