Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@su1ik: zanim zabierzesz się za naukę innych, naucz się czytać ze zrozumieniem i kultury. Swoją drogą dzisiaj kogo będziesz udawał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to, że twój stary spuścił się w kołdrę, a stara pijana przewróciła się w to tzpią nie oznacza, że każdy miał starego z takimi nawykami. Ponadto zobacz sobie, że kogo innego wiadomość zacytowałeś, a mnie do niej oznaczyłeś. Wyżej zacytowałem moją wiadomość,
@su1ik: ale to nie ja wyskoczyłem z tekstem, że jestem lekarzem. Sam sobie wystawiłeś świadectwo, jeśli faktycznie byłbyś lekarzem, a teraz boisz się podać imię i nazwisko. Skoro lekarz to zawód zaufania publicznego, to mam prawo wiedzieć, kiedy idę do lekarza, że wypisuje głupoty na wypoku, które dotyczą medycyny i wyzywa ludzi, podpierając się tym, że jest lekarzem. Gdybyś nie napisał, że jesteś lekarzem, to miałbym wywalone i nawet nie odpisał.
@su1ik: sam siebie zaorałeś za każdym postem, ale tego nawet nie dostrzegałeś, bo na allegro kitle lekarskie oglądałeś. Ja takich jak ty oram do spodu bez litości, aż słychać trzask łamanych kości. Nawet ścięgna achillesa podcinać nie trzeba, bo masz iq jak ameba
@StanislawAniol nie wiem czy dyskutowanie o tym jest czymś właściwym, ale gówno zwykle aż tak nie przecieka jeśli nie jest super rzadką biegunką. Kolor też zgadza się kolorem zaschniętej krwii na jasnej tkaninie. Natomiast nie musi to implikować gwałtu, mogła też siedzieć w kałuży krwi.

Natomiast niezależnie od tego czym jest ta plama, los tej dziewczyny jest czymś strasznym.