Wpis z mikrobloga

Nienawidzę was.

Wczoraj miałam ochotę aby zjeść #pizza i wchodzę na #pysznepl żeby zamówić z tego lokalu co zawsze, jest to pizzeria osiedlowa która mieści się w klatce obok, po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności dostałam telefon z pizzeri że czas oczekiwania to mogą być nawet 2,5h ze względu na to że jest piątek i kierowcy są już zakolejkowani więc zapytali się mnie czy nie chcę odebrać osobiście wtedy będzie za 20 minut, zamówiłam przez pyszne z dowozem ze względu na fobię społeczną, tak żebym sama nie musiała wychodzić no i ten telefon mnie tak zestresował że nie wiedziałam co powiedzieć i się rozpłakałam i rozłączyłam. Po chwili znowu zadzwonił telefon i znowu zapytali czy chcę odebrać sama wiec powiedziałam w nerwach że tak. Zamiast pójść po 20 minutach poszłam po prawie 60 bo nie umiałam się zebrać aby wyjść do klatki obok a na miejscu jeszcze obsługa klika w terminalu i mówi 40zł a ja sobie pomyślałam że już zapłaciłam, ale nie miałam odwagi żeby powiedzieć że już jest zapłacona przez co dwa razy zapłaciłam za zimną pizzę.

#przegryw #fobiaspoleczna #depresja
  • 28
  • Odpowiedz
@Julxe: farmazon, przy konieczności zapłaty kolejnych 40 zł, wszelkie fobie społeczne znikają, nizczym za dotknięciem czarodziejskiej rożdżki ;)
  • Odpowiedz
  • 22
@Julxe #!$%@?, ale prychlem, też nie lubię gadać przez telefon, ale #!$%@? bez przesady, żeby się rozpłakać, biedny płatek śniegu, zamiast powiedzieć nie po prostu, to ty z powodu fobii się na wszystko zgadzasz? XD
  • Odpowiedz
@Miecz12 @corsa900 @Gilgamesz69 @Nemesiss
Czytam Wasze komentarze i szczerze nie dowierzam jak można być tak głupim. Nie rozumiecie jak czuje się osoba pełna lęku i krytykujecie ją za objawy choroby która niszczy jej życie. Pal licho, że to baba - tu akurat płeć nie ma żadnego znaczenia. Z osób bez nogi też się śmiejecie, że beznadziejnie chodzą?
  • Odpowiedz
@jazmojegopokoju powiedzenie nie i rozłączenie się, jest łatwiejsze, niż zgodzenie się na odbiór osobisty i wyjście po odebranie tego, to mnie śmieszy i śmieszyć będzie, #!$%@?, nawet nieodebranie telefonu jest łatwiejsze niż to co #!$%@?ła opka, kolejna sprawa, to że może dopisać w uwagach żeby do niej nikt nie dzwonił i tylko dostawa wchodzi w grę, ale to jednak wymaga myślenia

Czy fobia sprawia że opka jest niepoczytalna 24/7 i nie jest
  • Odpowiedz
@Julxe: Radzę ci zacząć odbudowywanie swojego ego i zacząć mieć wywalone w innych ludzi (a przynajmniej ich opinie). Z tego często wynika fobia społeczna - uznawanie innych ludzi ponad sobą, a siebie jako kogoś niżej. Inaczej jakość twojego życia będzie #!$%@?, i później się obudzisz wiedząc że z w traktowania innych jak nadludzi zmarnowałaś sobie życie. Inni ludzie nie przeżyją za ciebie życia, i nie doświadczą za ciebie twoich problemów.

A
  • Odpowiedz