Wpis z mikrobloga

@postrachBarowMlecznych chwaląc się takimi rzeczami to najwyżej znajdziesz goldiggerke lub kobiete do sponsoringu. Normalni ludzie łącza się w pary po zainteresowaniach, celach życiowych, stylu życia. A u Ciebie w opisie nic o tym nie było wiec normalne dziewczyny będą Cię unikać szerokim łukiem
  • Odpowiedz
@postrachBarowMlecznych: jak hajs się zgadza i to będzie widać na zdjęciach to laski po i pod 30 się rzuca. Te po karuzeli #!$%@? by zakładać rodzinę i te z bombelkami. Zakładając że to jakieś miasto typu Toruń czy zielona Góra, albo gorzej. Bo auto za 100k w Warszawie się opatrzyło i wrażenia nie zrobi, jak kwadrat na deweloperskim
  • Odpowiedz
@postrachBarowMlecznych @unlucky_ wystarczy się ruszyć za granicę, gdzie nie przypada 1 wolna kobieta na 10 typów. Są miejsca gdzie jest normalnie, albo nawet odwrotnie. Jak Panowie są z IT 30+, to ogarnijcie jak wygląda normalny świat i kupujcie bilety. Te wszystkie trudności „przegrywow” to w 90% wyłącznie wina demografii. W razie pytań zapraszam na pw.
  • Odpowiedz
Skąd pomysł, że nie mam żadnych zainteresowań?


@postrachBarowMlecznych: odnoszę się przecież do twoich słów, jedyne plusy własnej osoby jakie dostrzegasz to pieniądze więc wybór ograniczy ci się do tych poszukujących pieniędzy
  • Odpowiedz
@Antibambino

@postrachBarowMlecznych: Będzie trudno, bo przedstawiłeś się jak kompletny buc i nudziarz. Dla lasek takie rzeczy są ważne, ale ty im masz je pokazać, a nie o nich opowiadać. Opowiadać masz o przygodach, podróżach, marzeniach, planach.


Rozwiń dlaczego uważasz, że się przedstawiłem jak buc i nudziarz skoro nic właściwie o sobie nie napisałem poza suchymi faktami?
  • Odpowiedz
@krytyk1205

@AndrzejBabinicz: i wyrwą szona który poleci na kasę, a potem chlip chlip. @CzatownikzCzatowni: Masz rację, teraz wszystko się spienięża. Najgorsze jest to, że taki op myśli, że jak dużo zarabia to jest taki super fajny i nie musi mieć żadnych innych skilów bo przecież ona ma kasę


Wątpię, że któraś poleci na kasę, to są dzisiaj normalne zarobki, żaden ze mnie krezus
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie

@postrachBarowMlecznych: jak hajs się zgadza i to będzie widać na zdjęciach to laski po i pod 30 się rzuca. Te po karuzeli #!$%@? by zakładać rodzinę i te z bombelkami. Zakładając że to jakieś miasto typu Toruń czy zielona Góra, albo gorzej. Bo auto za 100k w Warszawie się opatrzyło i wrażenia nie zrobi, jak kwadrat na deweloperskim


Musi być poniżej 30, szczupła, zadbana, wykształcona i bez bombla.
  • Odpowiedz