Wpis z mikrobloga

Macie rodziców co wam trują dupę o to że w waszym wieku to już dawno wzięli ślub i spłodzili dzieci? Mam 25 lat i irytuje mnie ogromnie to, że mając 30+ lat (lub czasem nawet 25+) wg wiekszości musisz mieć już ślub, mieszkanie, pierwsze dziecko i #!$%@?ć prawie do śmierci w robocie. Będąc kobietą jest szczególnie ciężko, bo nasz biologiczny zegar tyka, ale dla wielu to lepiej wziąć ślub i spłodzić dziecko z jakimś typem na siłę byle tylko nie wyłamać się z tego schematu. Jak ma się tą odpowiednią osobę to świetnie, ale po co brać byle kogo byle tylko się zaobrączkować? Przecież czasem ściągamy w ten sposób na siebie o wiele więcej problemów niż będąc samemu.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 91
  • Odpowiedz
@truskafa: Maja trochę racji. Biologia. Ja z moja żonka pierwsze dziecko po miesiącu seksu. Żona wtedy lvl 23. Dzisiaj chcemy drugie lvl29 się zrobił. Niestety już tak łatwo nie idzie. Działamy od roku, regularny seks kilka razy w tygodniu i nic. Dlatego lepiej dzieciaki ogarnac jak się jest młodym. Później jak się chce, jest już ciezej….
  • Odpowiedz
lepiej wziąć ślub i spłodzić dziecko z jakimś typem na siłę byle tylko nie wyłamać się z tego schematu


@truskafa: Pewnie już miałaś to pisane, ale i tak się muszę wywnętrznić :)

Co to znaczy "jakiś typ"? Kto to jest "odpowiedni typ"?
Ja wiem, że to nie są poważne badania, ale parę razy mi się przewinęło przed oczami, gdy jakieś dziewczyny dają swoje wymagania, a później im liczą, że w społeczeństwie jest 0,3%
  • Odpowiedz
  • 0
@truskafa na twoim miejscu bym się nie spieszył, dobrał idealnego partnera i brał ślub kiedy wam pasuje np po 4 latach uważam że w tych sprawach nie ma się co spieszyć
  • Odpowiedz
@truskafa: i mają rację, waszym zadaniem różowe jest wybrać sobie odpowiedniego kandydata na męża i ojca. Ale wy wolicie czekać nie wiadomo na co, stosować wymówki i uniki, obrzucać wyzwiskami cały świat za wasze złe wybory. A potem gdy szanse na zajście w ciążę spadają, gdy zaczynają się pojawiać komplikacje, decydujecie się na dziecko z przypadkowym typem. Bo ojejku to już ostatni dzwonek, za chwilę jajeczka się skończą, dzięki czemu
  • Odpowiedz
@truskafa: Moi mieli we mnie #!$%@?, stary jedyne co to pare razy #!$%@? mówił, że na 18stke zabierze mnie do burdelu, "obietnicy" nie spełnił, ale jak sobie teraz o tym pomyślę, to zdaje sobie sprawę, że widzieli że nic ze mnie nie będzie i nawet wyglądu nie mam i jedyne co dla mnie to taki właśnie sposób rozprawiczenia. Babcia i dziadek co jakiś czas dopytywali czy mam dziewczynę/narzeczoną ale po
  • Odpowiedz