Wpis z mikrobloga

https://www.komputronik.pl/product/862805/sony-playstation-5-ea-spots-fc-24-klucz-aktywacyjny-.html?saids=58700007990662255_p72707433938&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwtJKqBhCaARIsAN_yS_mD4QfD8U5tBCJGV_paerKEaVa3OQrX3Ijm8ZbWB_jAL8xw1z9324YaAtRgEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Myślicie, że aktualnie to spoko cena za konsolę? Pomijając tą fifę to konsola z dyskiem wychodzi tak samo cenowo jak edycje digital w media expertach itp. A fifę prawdopodobnie i tak chciałbym kupić. Można jeszcze liczyć na jakieś większe obniżki? Chociaż ja szczerze wątpię, że nawet jeśli będzie promka to nie będzie aż takiej dużej różnicy w cenie. Jestem już nastawiony na pleja i jeśli miałbym czekać kolejne dwa tygodnie aż stanieje o te 100 zł to chyba wolałbym kupić ją już teraz.
#ps5
  • 5
Jestem już nastawiony na pleja i jeśli miałbym czekać kolejne dwa tygodnie aż stanieje o te 100 zł to chyba wolałbym kupić ją już teraz.


@kecien bierz, nie ma co się pipać po szczypie.
@kecien czy będziesz mógł na PS5 grać w swoje gry z PS4? No jasne, większość będzie co najmniej szybciej chodzić. Niektóre mają dedykowane uaktualnienia pod PS5 żeby wyglądały lepiej.