Wpis z mikrobloga

  • 49
@Rapsii: @puchtek no właśnie najśmieszniejsze jest to, że tam korpofani są skłonni zapłacić za to, żeby dalej oglądać reklamy xD a no i oczywiście po obejrzeniu filmiku obowiązkowo "resztę zobaczycie na patronite/onlyfans" czyli zapłać jeszxze raz frajerze xD
  • Odpowiedz
@tellet: nie zapomnij o WarThunder czy Red Shadow Maggots na kanałach gamingowych czy porównywarkach ubezpieczeń czy car vertical na kanałach motoryzacyjnych. Ale pamiętaj pamiętaj ze to nie prawda ze te reklamy to główne zrodlo zarobku twórców. Głównym zarobkiem twórców to te losowe gowno reklamy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@tellet: no coś ty, nie chcesz oglądać niepomijalnych reklam gdzie połowa to scamy by gigantyczna monopolistyczna korporacja była narażona na straty mimo że handluje od lat twoimi danymi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@tellet
Nigdy bym za to gówno nie zapłacił, ale oglądam na telewizorze i nie mam za bardzo wyboru. Próbowałem Vanced and jego interfejs jest kompletnie nieprzystosowany do obsługi pilotem.
  • Odpowiedz
@tellet: po cholerę oglądacie kanały, które mają te segmenty sponsorowane i inne gówna? Na moim Youtube tego nie ma. Z kobietami macie to samo - spotykacie się z psychicznymi patusiarami, a potem płaczecie na mirko, że baby to psychiczne patusiary.
  • Odpowiedz
  • 0
REEEEEE DLACZEGO TWÓRCY NIE PRACUJĄ ZA DARMO


@peetee: w sensie, że dlaczego nie wystarcza im tylko kasa z dwóch reklam na początku, a następnie co kilka minut ich własnego filmu i muszą jeszcze koniecznie wepchać w film #!$%@? o jakimś produkcje albo usłudze żeby sponsor zapłacił?
  • Odpowiedz
  • 0
@peetee: holibka, to bym pewno oglądał co innego, mnie to specjalnie nie boli, bo już niejedną stronę tak olałem, jak zaczęła się pruć o adblocka, by chwilę potem wyświetlić reklamę na cały ekran xD
  • Odpowiedz