Wpis z mikrobloga

Z jakimi kosztami wiązało się wasze wesele? Za talerzyk bez poprawin widzę u mnie usredniajac jakieś 310 zł + napoje, ciasta i alkohol
Jakie są jeszcze "nieoczywiste koszty" i w jakiej kwocie się zamknęliście? Od pandemii to chyba trochę kosmos z kosztami organizacji wesela się robi xd
No i najważniejsze...

ZWRÓCIŁO SIĘ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wesele #slub #pytanie #pieniadze
  • 27
@LZBNZ nie no my mamy dużo kasy, ale nie mamy nieruchomości, daltego wiesz, trochę jest stres z wydawaniem kasy na zabawę, jak nie wiaodmo ile dom będzie kosztować
@Shatter: powiem Ci że jeśli miałbyś zrobić wesele na 130 osób, to w dzisiejszych czasach myślę że śmiało możesz liczyć na 45tysięcy, chyba że ktoś sypnie ponad miarę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko kwestia waszej decyzji. Czasy są trudne, nieruchomości najdroższe w historii, wiele osób decyduje się teraz na małe przyjęcie po kościele typu kolacja z rodzicami i świadkami w ekskluzywnej restauracji i tyle.
@LZBNZ my zrobiliśmy małe przyjęcie po cywilnym i wyszło 40 osob. Tersz nam wychodzi te 130 z dziećmi, bo głupio zaprosić kogoś, kto mieszka za granicą i powiedzieć, że ma zostawić 15-letnie dzieci same w domu xD ale będzie dyskutowane jeszcze, bo z drugiej strony to po co mi te nastolatki na sali xD
@Shatter: jak macie tylko cywilny bez kościelnego i żyjecie sobie i jest ok to bym tak pozostał, bo za 10 lat jak będzie wojna z islamem to brak ślubu kościelnego może być dla was zbawieniem