Wpis z mikrobloga

A udawala w maire normalną


@essos: Ziomek, ale to jest akurat całkowicie normalne. Mężczyźni chcą ruchać laski a laski chcą być ruchane więc ta ochota na fiuta w cycki nie jest wcale czymś dziwnym i rzadkim jeśli chodzi o kobiety. Problem jest taki, że w Polsce z #rozowepaski robi się jakieś niesamowicie święte a zboczonych tylko z mężczyzn. Różnica jest taka, że przeciętna laska nawet jak nie ma chłopa to sobie
  • Odpowiedz
aski chcą być ruchane więc ta ochota na fiuta w cycki nie jest wcale czymś dziwnym i rzadkim


@Cztero0404: nie no, to raczej wstawiła dla spermiarzy, nawet jeśli ma ochotę na sex, to raczej nie taki "na hiszpana" bo większość kobiet z takiej czynności seksualnej nie odczuwa zbyt dużej przyjemności
  • Odpowiedz
@mis_bezowy_spod_opatowa: aha, to powiem obecnym tutaj funfacta; na tiktokach i innych mediach spolecznosciowych onlyfansiary czesto nazywają się 'accountant' bo inaczej tiktok by je banował ;) może stąd sie wzielo jej bycie księgową.
  • Odpowiedz
nie no, to raczej wstawiła dla spermiarzy, nawet jeśli ma ochotę na sex, to raczej nie taki "na hiszpana" bo większość kobiet z takiej czynności seksualnej nie odczuwa zbyt dużej przyjemności


@DEATHSTROKEBACK: I widzisz... Ja wiem, że to może zabrzmieć jakoś turbo zwyrolsko, ale tutaj kwestia jest taka iż kobiety traktują bardzo często takie coś jako wręcz formę zabawy oraz element okręcania sobie faceta dookoła palca, podobnie jak na przykład nie
  • Odpowiedz
Nie pchala się w obiektyw. W międzyczasie poprawiła to co chciała w wygladzie i wyczuła łatwy piniadz


@programista_wykopek: Szczerze, co prawda nie popieram tego i uważam to za e-prostytucję. Ale w sumie nie dziwie się tym dziewczynom wcale, że to robią. Spermiarze płacą im pieniądze często duże tak naprawdę wyłącznie za to, że istnieją które nierzadko nawet te wydają, ale ze swoim prawdziwym facetem. Chociaż moim zdaniem na przykład też każdy
  • Odpowiedz
chłop wstawiający tekst pod zdjęcie typu "ale mi się chce ruchac" jest besztany, a laska nie. Rozumiesz różnice?


@alojzy_ulamek: Szczerze, ja raczej takie podpisy bez względu na płeć osoby je zamieszczającej traktuje nawet jako pewien rodzaj humoru.
  • Odpowiedz