Wpis z mikrobloga

Przemiana z sylwetki przegrywa skinny fata do estetycznej i atrakcyjnej

1 dzień za mną

Zacząłem 1 listopada 2023 roku. Będę zamieszczał tutaj posty odnośnie jak mi idzie przemiana. Tak dla motywacji. Może inni też się zmotywują

Pierwszy dzień - 5000 kroków i trening około 60 minut treningu fbw Sakera, bo dzień treningowy był

Jestem na redukcji, 3 razy trening siłowy w tygodniu + 5000 kroków dziennie. Tylko studiuję, bez pracy. Cardio dołożę, gdy będzie zastój wagi i będę stopniowo dokładał. Na końcu cięcie kalorii. Pora wyjść z przegrywu. Będę redukował, aż dotnę tłuszcz, bo głównie mam na brzuchu.

Moje wymiary - około 1.75cm i 73,6kg

Wiek - 23 lata

Dieta - 2070 kcal, białko - 131g, tłuszcze - 69g, węglowodany - 231g
Zasada jedzenia - 80/20

Cel - zwiększenie pewności siebie, wyrobienie fajnej sylwetki, samoakceptacja, brak wstydu po zdjęciu koszulki, a także zwiększenie atrakcyjności. Może i jakiś różowy pasek się też zainteresuje przy okazji

Przemiana będzie trwała 90 dni. Ostatniego dnia wstawię zdjęcie przed i po, a także podsumuję całą redukcję

#mikrokoksy #silownia #dieta #przegryw #p0lka #niebieskiepaski #rozowepaski #wyzwanie90dni #polska
  • 23
Cel - zwiększenie pewności siebie, wyrobienie fajnej sylwetki, samoakceptacja, brak wstydu po zdjęciu koszulki, a także zwiększenie atrakcyjności. Może i jakiś różowy pasek się też zainteresuje przy okazji


@EdiPunk: siłka to cope jezeli chodzi o wzrost zainteresowania u rożowych, ale dla samego siebie warto, ja se tez chodze juz jakis czas i fajnie jest #!$%@? chociaz na chwile czesc negatywnych emocji ze łba. pozdro i powodzenia
  • 4
@2906518: Czas wyjść z #przegryw i zacząć dietę z trenowaniem, aby fajną sylwetkę wyrobić. Wiadomo, wysoki wzrost ważna sprawa. Nie mam go dużo, ale ja główne cele napisałem, bo są dla mnie ważnie. Dla samego siebie. Jeśli chodzi o różowy pasek, to taki efekt uboczny. Tzw, dodatek. Tak to ujmuję. Można fajną sylwetką wzrost nadrobić. Choć jeśli o tym już piszesz, to twarz mega ważna. To fajnie, że też chodzisz i
  • 0
@Pechpechpech: Jak masz kasę, to najlepszy indywidualny u trenera personalnego z dietą pod Ciebie, ale jak jej nie masz, bo jesteś #przegryw student jak ja i nie pracujesz, to z takich uniwersalnych gotowców taki plan fbw Sakera jest spoko. Taki jeden znajomy mój fajną sylwetkę na nim zrobił, bo był otyły. Też ludzie mi polecali go. Z programu genetycy, to nie znam, więc nic nie powiem
  • 0
@Ave2: Waga dla amatora to nie jest żaden wyznacznik, a lustro, bo moja sylwetka jest do kitu bez koszulki. Mięśnie więcej ważą od tłuszczu weź pod uwagę. Niektóre osoby są otyłe patrząc na sam wzrost i wagę, z czego na bmi, a ich sylwetka jest zajebista, więc nie ma co kierować się liczbami tylko. Chciałbym zrobić estetyczną, z czego atrakcyjną sylwetkę i przez to zwiększyć pewność siebie, akceptować swoje ciało, nie
  • 0
@Pechpechpech: Saker dał w swoim ebooku całą wiedzę co do diety i treningu już dawno temu. Dla początkujących i zaawansowanych mężczyzn jak również kobiet znajdziesz tam trening. W dobry sposób to przekazał i prosty, z czego to wszystko za darmo każdy może mieć
@EdiPunk: Nie nastawiaj się jakoś mocno, że 90 dni coś zmieni. Chodź na pakiernie dla siły, sylwetki i przede wszystkim swojego zdrowia. Na pewno zrzucisz wagę przez 3 miesiące redukcji przy zwiększeniu aktywności fizycznej, ale sylwetki nie zrobisz. Po 3 miesiącach zaplanuj sobie masę. Sprogresujesz ciężar i zwiększysz masę mięśniową. Później znowu redukcja. U mnie różnica wagi na koniec masy i koniec redukcji to jakieś 6-8 kg, więc wagą się aż
@EdiPunk: Osobiście nie uważam, aby to był najlepszy plan dla osoby początkującej a już na pewno nie dla osoby, której priorytetem jest budowanie masy mięśniowej. I po co to cardio? Jesteś chudy jak wiór, więc w Twoim przypadku cardio nie jest wskazane, wręcz cofnie efekty wypracowane na treningu siłowym. Jeśli już, to lepszą opcją są interwały (chociaż tego też nie polecam początkującym) ale w przypadku ektomorfika to całkowicie bym zrezygnowała z
@NiebieskiMiszmasz: No to takie rzeczy się redukuje dietą a nie treningiem. I albo jedno albo drugie - albo gubisz oponę albo budujesz mięśnie. Oczywiście, u takiej "surowej" osoby każda aktywność fizyczna wpłynie na zmianę sylwetki ale generalnie nie da się jednocześnie wyrzeźbić kaloryfera na brzuchu i rozrosnąć się jak Hulk. A koleś ewidentnie chce zbudować muskulaturę bo z opisu jak i parametrów można wywnioskować, że jest po prostu klasycznym szczypiorem...