Wpis z mikrobloga

#napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala

No więc tak. Ogólnie rzecz ujmując, śmierć prof. Harwas-Napierały to wielki cios dla polskiej nauki. Wspominałem już o tym kilkukrotnie, wspomnę raz jeszcze, że była uczoną pierwszej próby i jedną z pionierek polskiej psychologii rozwojowej. Czasami po prostu jabłko pada bardzo daleko od jabłoni i nic na to mnie można poradzić.

Wiedz księże, że – pomimo mojego braku sympatii do Ciebie – to ubolewam nad Twoją stratą, bo matkę ma się jedną. Niemniej, weź chociaż raz się zachowaj jak człowiek Zachodu i dopóki trup matki nie ostygnie, to powstrzymaj się od żebrów, bo to aż skręca z zazenowania. Nawet jeśli nie byłeś z nią zżyty, to masz jeszcze rodzinę, siostrę etc. i nie dokładaj im wstydu i cierpienia w tym momencie...

Ja pierd.ole... Ogarniacie to, ludzie? Zmarła gościowi matka, a ten co robi? Przebiera się z Ludwika XIV i idzie na żebry... To mi przypomina trochę niejakiego Rafała Kosno aka Ekoparówa aka Gumowy Krecik, który pogrzeb swojej matki transmitował na live z donejtami. Z resztą nie będę księdzu podpowiadał, co może jeszcze odje.bać ;]
Pobierz Zayatzz - #napierala #bestiazewschodu #ksiadznapierala

No więc tak. Ogólnie rzecz uj...
źródło: Screenshot_20231101_225909_YouTube
  • 18
@Zayatzz: Cały ten post to błąd logiczny, który polega na tym, że przypisujesz typowi swój system wartości. A może w jego systemie nie ma miejsca na żałobę i rozpamiętywanie zmarłych, co nie jest rzadkością w kulturach świata.

Swoją przyzwoitość wsadź sobie w kieszeń bo akurat, jak na liberała przystało, on korzysta ze swojej wolności.

Elo nara
@Zayatzz: Podobnie to widzę i tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że mamy do czynienia z prawdziwą bestią. To przekracza wszelkie granice żenady jaką do tej pory odwalił doktorek. Tylko czekać na piątkowe Theatrum Illuminatum z pogrzebu i odcinek „Nie rozumiem czemu ludzie szlochają na pogrzebach - dr Piotr Napierała” z uśmiechniętą miną jak na pic rel OPa. Do tego obowiązkowo wygłupy na tik toku.
@Goatlord: @Zayatzz ja nawet nie chcialem tego ruszac bo tu glownie dywagowalismy nad merytoryką i jego charaktetem. To jest po prostu niskie. Chyba mu matula nie zrobila jakiejs krzywdy, nie był też z patologii żeby się odciąć. Pierwsze co to go obleciał strach, że się kieszonkowe skończy i założył tik toka.
Ten człowiek zasługuje na zapomnienie i życie w swoich slumsach po jego kres. Mam nadzieje że jego koledzy teatrzany bulbazaur