Wpis z mikrobloga

  • 0
@RZM_4 przede wszystkim porządek na biurku i szybkość z odłączeniem laptopa, do którego wchodzi teraz tylko jeden kabel - USB-c z thunderbolt, wszystko pozostałe do stacji.
@1koziolek: o to to, w pracy mam identycznie, chciałbym jeszcze mieć w domu gdzieś się tak urządzić. Nie mam miejsca niestety?

A stacje dokujące to coś genialnego, chociaż ta ostatnia od Lenovo co mam to ma zasilacz dwa razy większy od samej stacji -.-' taki prawdziwy cegłoprąd.
@1koziolek: kumam. Ile to cali? I tak z reka na sercu - realnie uzywasz 2 duzych monitorow?

Pytam, bo kiedys w domu siedzialem w ukladzie 2 x 25 cali, to wszystko podlaczone do laptopa ale laptop z zamknieta pokrywa. Potem jeden ulegl uwarii, dostalem prace w miejscu gdzie nie daja do domu sluzbowego monitora, i skonczylo sie tak ze na Home Office mam 25 cali + laptop 14, a Home Home
  • 0
@RZM_4 nie do końca. Z huba nie zasilisz laptopa, a ze stacji dokującej już tak. Do tego masz przycisk od uruchamiania, możesz laptopa zostawić zamkniętego i korzystać z niego jak z pc.