Wpis z mikrobloga

W UE w 2015 roku urodziło się 4,3 mln dzieci. W 2020 było to 4,1 mln, a w 2022 już tylko 3,9 mln. Dzietność to 1,53 (stan na 2021). Tendencja jest cały czas malejąca. Zderzymy się z górą lodową. Oczywiście ratunkiem będą tłumy Adisów, Omarich, Mokebe, Bomanich itd., którzy, miejmy nadzieje, zaoferują kobietom, w tym p0lkom, seksualną oazę, której zwykły Polak jej nie da. Polak będzie tylko providerem pieniędzy. Mam nadzieję, że dzietność wtedy podskoczy do 3, 4 czy nawet 5.

#demografia #polska #przegryw #dzieci #rozowepaski
Pobierz rysiekryszard - W UE w 2015 roku urodziło się 4,3 mln dzieci. W 2020 było to 4,1 mln,...
źródło: Nigeria_single_age_population_pyramid_2020
  • 16
@rysiekryszard

Napisze ci coś, co jest mocno nieoczywiste dla ciebie. Większość kobiet brzydzi się kolorowych, tak samo jak większość białych facetów brzydzi się czarnych kobiet. To normalne, nie jest to nasz krąg kulturowy.
@Notabene: może się zacznie brzydzić jak jej Ojore będzie leżał cały czas na kanapie. Ale wtedy go kopnie w dupę, a ja jej z podatków ufunduje wygodne życie. Z pewnością nie będzie się brzydzić pójść ze wspomnianym Ojore do łózka, uwierz mi. Kobiety mówią jedno a robią drugie. Kobiety marzą o tym, żeby odpłynąć w ramionach czarnego bulla (bez gumy).
@rysiekryszard: Pomyśl, że będzie jeszcze mniej młodych kobiet przypadało na na mężczyźn. Tym młodym od atencji się już totalnie w głowie przewróci (nie żeby teraz było lepiej) i będzie to towar bardzo limitowany.
Powinniśmy przyjmować tylko kobiety zza granicy, najlepiej wschodu. Nie żebym był wielkim zwolennikiem Ukrainek, Białorusinek, czy Rosjanek ale są ładne XD. I byłoby jak na wojnach, że jest więcej kobiet, jak mężczyzn.
@rysiekryszard: 1,5 to całkiem nieźle
Korea Południowa ma 0,72 i radzi sobie doskonale bez masowej migracji. Dodatkowo co 10% 20-30 latków nie wychodź z domu bo ma fobie więc trzeba go utrzymywać więc jak ich zmusza do roboty to i przy 0,5 będą sobie radzić