Wpis z mikrobloga

ty nawet nie zrozumiales co jest napisane w przytoczonym cytacie xD


@ZielonaOdnowa: Po ilości moich i Twoich plusów wnioskuję, że jednak to Ty nie jesteś najostrzejszym ołóweczkiem w piórniczku ( ͡ ͜ʖ ͡)
ojoj, plusika dostalem, ale jestem fajny, dostalem plusa. Do CV sobie wpisz.


@ZielonaOdnowa: xD No nie wytrzymie, baw mnie dalej bo dawno się tak szeroko nie uśmiechnąłem :D
Dla mnie wykop to ważna sprawa? Wracam po 4 godzinach a Ty mi odpisujesz po 3 minutach.
Idź popatrzeć jak trawa rośnie, serio.
@Landmark: dlaczego mialbys mi mowic co mam robic? Mam ochote siedziec na wykopie wiec siedze i odpisuje. Sam uzyles plusow jako jakiegos wyznacznika inteligencji w poprzednim komentarzu a teraz odwracasz kota ogonem, i mi zarzucasz ze "nie jestem najostrzejsza kredka"?
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Wbrew temu, co się wielu wydaje i wielu głosi, ani zdolności intelektualne, ani wiedza, ani nawet dobrobyt nie są same przez się wrogami Kościoła i jego wiary. Tak mniemają moderniści, bo oni – nie uznając prawdy katolickiej – cierpią na wrodzony kompleks niższości wobec współczesności. Dlatego właśnie, usiłując być niby nowocześni, tak łatwo dogadują się z wrogami Kościoła, tworząc przy tym karykaturę katolicyzmu, a owoce tego są, jak wiadomo, pożałowania
@ZielonaOdnowa: ale to ze odprawiają jakieś wymyślone rytuały, mówiąc wymyślone regułki i zakładają śmieszne sukienki od długiego czasu (wielowiekowa tradycja) nadaje sensu temu cyrkowi? Im szybciej zrozumiesz skąd się wzięła religia katolicka (od Sumeru) i poznasz jej początki, tym szybciej zrozumiesz jak wielkie jest to oszustwo które służyło od zawsze do kontroli ludności
kościół katolicki, ale ogólnie rzecz biorąc to praktycznie każda religia, zawsze najwięcej wiernych zdobywały wśród najsłabiej wyedukowanej tłuszczy. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w czasach współczesnych, gdzie im dalej na wschód i gdzie większa bieda, tam wciąż znaczna liczba klękających po ciasteczka


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Jaki Ty jesteś śmieszny ( ͡ ͜ʖ ͡) Czy USA była biednym krajem do lat 90. i wstecz? To co mówisz zupełnie nie trzyma
tak tak, katolicy zwykli byc niepismienni, zastanow sie co piszesz.


@ZielonaOdnowa: no zwykli. Przez większość historii większość ludzi w Europie była zarówno niepiśmienna jak i była wyznania katolickiego. Z teraz zakłamywać historię i twierdzić, że każdy feudalny wieśniak umiał pisać i czytać?
To sa uswiecone wielowiekowa tradycja szaty liturgiczne i Pastoral, setki milionów ludzi na swiecie uwaza je za oznake godnosci i powagi urzedu biskupiego


@ZielonaOdnowa: xD

Oznakę pychy, bezguścia i upadku moralności chyba