Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Mirki i Mirabelki,

Witam po miesięcznej przerwie na tagu.

Wiem że głównie piszę tutaj na temat Zdrapek ale dzisiaj przychodzę do Was z tematem Gierek. Gierki dostępne są tylko i wyłącznie online - na https://www.lotto.pl oraz w aplikacji mobilnej na Androida.

Do tego wpisu zmotywowała mnie dzisiejsza promocja (obowiązuje 31 października 2023 w godzinach 00:00 - 23:59) w Gierkach:
- "Shocking 6s",
- "Zaklęta Fortuna",
- "Duszki"
- "Dyniowa Fortuna".

Gdzie w wymienionych Gierkach przy grze:
- za 10 zł, wróci do nas 3 zł,
- za 20 zł, wróci do nas 4 zł,
- za 30 zł, wróci do nas 6 zł.

Co ciekawe, inaczej niż dotychczas, z tej Promocji można skorzystać tyle razy, ile się chce! Nie ma żadnego limitu [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

Strona promocji ze wszystkimi szczegółami: https://oferta.lotto.pl/straszne-bonusy

Niżej przedstawiam Wam liczbę pozostałych losów dla każdej ze stawek w promocyjnych Gierkach oraz nagrody główne które są warte uwagi:
"Duszki"
stawka 10 zł - 798 404 losów - do wygrania: 100 000 zł
stawka 20 zł - 949 440 losów - do wygrania: 150 000 zł
stawka 30 zł - 938 984 losów - do wygrania: 300 000 zł

"Zaklęta Fortuna"
stawka 10 zł - 630 626 losów - do wygrania: 50 000 zł
stawka 20 zł - 911 465 losów - do wygrania: 100 000 zł, 50 000 zł
stawka 30 zł - 1 925 740 losów - do wygrania: 150 000 zł, 2x 75 000 zł

"Shocking 6's"
stawka 10 zł - 959 669 losów - do wygrania: 50 000 zł
stawka 20 zł - 990 734 losów - do wygrania: 100 000 zł
stawka 30 zł - 992 676 losów - do wygrania: 150 000 zł

"Dyniowa Fortuna"
stawka 10 zł - 924 109 losów - do wygrania: 50 000 zł
stawka 20 zł - 978 779 losów - do wygrania: 100 000 zł
stawka 30 zł - 980 369 losów - do wygrania: 150 000 zł

Biorąc pod uwagę że najwyższy bonus (30%) wróci do nas grając na stawce 10 zł to wg mnie najlepiej wychodzi gra w "Duszki". Dla stawki 10 zł ta Gierka oferuje najwyższą główną wygraną w wysokości 100 000 zł. W pozostałych Gierkach dla tej samej stawki główna wygrana to "tylko" 50 000 zł.

Dajcie znać czy zamierzacie skorzystać z Promocji i pochwalcie się jakimiś fajnymi wygranymi które uda Wam się trafić [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

Pozostaje mi życzyć Wam powodzenia.
Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to wrzucajcie je pod ten wpis - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" jest dostępny online na stronie: https://jakazdrapka.pl/

#lotto #gierki
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeż...

źródło: straszneBonusyLotto

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
te gierki Lotto to jeszcze większa maszynka do wyciągania pieniędzy. Juz ci „nielegalni” bukmacherzy dawali coś wygrać, a tu można wygrać najwyżej puchar frajera XD


@szybciutki: jak są promocje że Gierka kosztuje właśnie 20-30% mniej to jest jako tako, ale bez promocji rzeczywiście trzeba napisać delikatnie że "nie jest dobrze" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nutaharion: w tych duszkach to autentycznie jest chyba jakieś oszustwo albo bug. Przeorałem około 50 zł w ładnych kilkanaście gierek (wygrywałem jakieś drobiazgi parę razy więc z bonusami za 3 zł w miarę "pływałem" z kasą) a jeszcze wcześniej zanim zacząłem to przejechałem wielokrotnie się demem aż do porzygu - NIGDY nie dostałem trzech trumien, natomiast ten drugi bonus wlatywał regularnie. Chciałem choćby zobaczyć jak to wygląda, klikałem znowu demo
  • Odpowiedz
  • 0
Chciałem choćby zobaczyć jak to wygląda, klikałem znowu demo wieeeeeele razy - nie doczekałem się.


@dwaemu: pokazuje się animacja w której kręcą się trumny, wybierasz jedną z nich i wyskakują z niej duszki które trzeba łapać by zapełnić taki wskaźnik wygranej. Może uda mi się złapać to spróbuję zrobić zrzut ekranu żeby zaspokoić Twoją ciekawość ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Nutaharion: Dzięki! A no tak, widzę że poważną kasę to można tutaj najłatwiej złapać więc przestaje mnie to dziwić że nawet nie powąchałem tego etapu :D
  • Odpowiedz
@Nutaharion: według mnie zbyt małe szanse żeby w ogóle warto grać XD chyba jedynie dla funu. Na lotto.pl zawsze gram jak zostaje główna nagroda i około 30/40 tysięcy losów. Dosyć często takie sytuację się zdarzają, współczynnik zwrotu jest wtedy bardzo duży :)
  • Odpowiedz
  • 0
Na lotto.pl zawsze gram jak zostaje główna nagroda i około 30/40 tysięcy losów


@Ka4az: też czekam na takie sytuacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobrze zapowiadają się "Górki" za 5 zł - pozostało 100 653 losów.
  • Odpowiedz