Wpis z mikrobloga

@onucoutkajpysk: Matecki, nie pij przed śniadaniem. Gdyby nawet to była prawda (a nie jest), to lepsze to niż katolickie pierdy na kulu.


@mannoroth: jaki coupe, że jak ktoś ma inne zdanie na jakiś temat niż tęczowa neuropa to mówi byś trollem.
Po co w takim razie głosicie hasła różnorodności, skoro sami nie zamierzacie ich przestrzegać. Bo przecież kazde inne zdanie to trolling. XD

Katolickie pierdy. ..
My katolicy przynajmniej nie
@SzybkiBLN prawda jest taka że skończyły się czasy gdy na uniwersytecie zostawali ludzie którzy faktycznie chcieli rozwijać naukę a obecnie po skończeniu studiów doktoraty robią albo osoby które chcą mieć dr przed nazwiskiem i potem uciec z uni albo przegrywy które nie mają pomysłu na siebie i nie umieją się odnaleźć na rynku prywatnym xd
@teh4esz: Nieco generalizując: uniwersytety to nie są już miejsca, w których uczono krytycznego myślenia, swobodnej wymiany myśli, naukowego procesu. Uniwersytety (nie tylko w Polsce) stały się ideologicznymi bańkami, na zachodzie wręcz safespace'ami dla ludzi niestabilnych psychicznie (u nas powoli idzie to w podobnym kierunku), bojących się konfrontacji swoich przekonań i wierzeń z innymi przekonaniami.

Dzisiaj nawet rektorzy naszych uczelni potrafią wprost wpisywać się i pozycjonować w politycznym sporze Tutsi vs Hutu,
większość obecnych studiów to coraz większa lewacka agenda


@onucoutkajpysk: widać, że na studiach nie byłeś.
Wy wszyscy przeglądacie jakieś newsy z Ameryki pasujące pod waszą narrację i w waszej głowie buduje się wizja świata w którym biedni katolicy są uciśnieni przez tęczowe homokomando spuszczające się z helikoptera po linie przez wszystkie okna.
Od urodzenia mieszkam w Gdańsku, czyli jednym z największych miast, gdzie faktycznie od czasu do czasu, bodajże raz na