Wpis z mikrobloga

Teraz doktorat może świadczyć o jakiejś wiedzy ale też nie we wszystkich dziedzinach.


@Docent_Jan_Mula: XD Doktoraty mają tak wąską specjalizacje że wiesz dużo na temat np. okresu 1807-1819, a uczeń z techbazy zagnie cię wiedzą o czołgach z drugiej wojny światowej (taki przykład na szybko wymyśliłem, działa w innych dziedzinach tak samo).

Pamiętam jak mieliśmy w firmie jakąś imprezę i graliśmy w coś ala 1z10 to ochroniarz, który do nas dołączył
  • Odpowiedz
@gnt_1: no bo robisz dr i nasz ofertę być adiunktem za 6k brutto( ͡° ͜ʖ ͡°) spory hajs jak za prwie 10 lat studiów. A jeszcze zabierasz robotę do domu bo publikacje trzeba pisać.
  • Odpowiedz
  • 7
@onucoutkajpysk tam u was w pedo-kato-sekcie ciągle tylko rozmyślacie o swoich NEMEZIS z LGBT, nic dziwnego że Portal Radia Maryja ma ponad 376 wyników słowa "LGBT" w ostatnich 365 dniach, to daje ponad jednego wspomnianego geja dziennie, więcej niż na tagu #teczowepaski xD
  • Odpowiedz
@teh4esz: @onucoutkajpysk: Tymczasem nielewaccy naukowcy w nielewackim czasopiśmie "Pedagogika Katolicka" rozprawiają o uczeniu dzieci telepatii.

Warto dodać, że ten artykuł dzięki reformom ministra Czarnka warty jest 100 punktów. Czyli 2 takie artykuły według PiSowskiego ministerstwa edukacji są równoważne publikacji np. w "Nature".
TJ_Laser - @teh4esz: @onucoutkajpysk: Tymczasem nielewaccy naukowcy w nielewackim cza...

źródło: 1000003985

Pobierz
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk
Pamiętam jak na zoologii nam opowiadali o tym że ślimaki to obojniaki, a na anatomii uczyli jak jest odbyt po łacinie. Pieprzona Biologia pełna LGBT.
Poszedłem na drugi kierunek na ochronę środowiska a tam jeszcze gorzej bo ekoświry. Wciskali nam jakieś banialuki o skadowiskach odpadów nie w lasach.

I na co to 5 lat jak wystarczyło powiedzieć że ziemia ma 3 tysiące lat i człowiek sobie ją ma czynić poddaną.


@
rudastuleja - @onucoutkajpysk
Pamiętam jak na zoologii nam opowiadali o tym że ślimak...

źródło: temp_file6921271368936794886

Pobierz
  • Odpowiedz
My katolicy przynajmniej nie głosimy haseł o tym że obce ecie penisa to jak wizyta u dentysty i to nic takiego.


@onucoutkajpysk: To teraz pokaż mi gdzie tego uczą na uczelni wyższej Matecki xD
  • Odpowiedz