Wpis z mikrobloga

@prawiczek92: lepsza fryzura jest jak włosy są wycieniowane do połowy i z boku są trochę dłuższe zaczesane w dół, a góra w bok, a nie ścina boki i tył w jeden wymiar. Poza tym zwykły chuop, trochę gadki i dziewczyna będzie. Znam dużo bardziej szpetnych, którzy mają dziewczyny bo są po prostu 10/10 z charakteru :)
@prawiczek92: Wpaniałe te włosy, barber się spisał - mój kumpel z roboty mówił, że tacy z takimi włosami najbardziej mu się podobają.

Syszałem, że kukułki też lubią podrzucać tam swoje jaja.
@ArmageddonPrzeciwBladziom:

a ja myślałem, że jest odwrotnie - że fryzjer to zwykły, przeciętny rzemieślnik, a barber to taki artysta w swoim zawodzie


No nie i już tłumaczę dlaczego.

Po pierwsze tak jak pisałem barber to tak naprawdę zwykły fryzjer męski. Wg. translatora barber = fryzjer. Chcesz być barberem ? Idź teraz na kurs ok. 5-15 tys i jesteś barberem. Pokażą Ci parę prostych rzeczy koniec.
Chcesz być fryzjerem ? Rok. nauki
Zwierz33 - @ArmageddonPrzeciwBladziom: 
 a ja myślałem, że jest odwrotnie - że fryzje...

źródło: 19-disconnected-Undercut

Pobierz
@Zwierz33: to że modna jest fryzura na Hitlerjugend to wiem od dawna, bo sam obcinam się podobnie (tzn. fryzjerka mnie obcina). Chociaż dobrze to u mnie nigdy nie będzie wyglądać przez zakola i okrągłą chłopską mordę.
0skarki to teraz wolą vifony.



A tymczasem w Polsce golą pół głowy na łysą parę do połowy i dalej jak na focie wiesz o co chodzi ? Nie mogę teraz tej pato fryzury wsiowej znaleźć
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Vifony czyli trwała, mi się nie podoba takie coś i weź takie coś potem obcinaj XD Włosy pokręcone jak baranie jaja [] Chcesz vifona nakręć se włosy na wałki i będzie vifon, potem aktywator skrętu, albo woda morska i suszarka na dyfuzor też może zakręcić jak kto ma tendencje do wtego. Jak dla mnie co innego jak komuś naturalnie się kręcą to kij. Nie
Zwierz33 - @ArmageddonPrzeciwBladziom: Vifony czyli trwała, mi się nie podoba takie c...

źródło: hit3

Pobierz
@ArmageddonPrzeciwBladziom:

Chociaż dobrze to u mnie nigdy nie będzie wyglądać przez zakola i okrągłą chłopską mordę.


U mnie to wyglądało fajnie ale mam zakola więc strzygę siebie (sam siebie) na quiffa ale kombinacje robię + modelowanie to jeszcze jako tako. Jak wypadnie więcej to na łysą glacę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czyli wszystko do przodu modeluję i lekko do góry grzywka a boki do środka i
Zwierz33 - @ArmageddonPrzeciwBladziom: 
Chociaż dobrze to u mnie nigdy nie będzie wyg...

źródło: quiff

Pobierz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Na zakola można też cropa robić ale ja tego nie lubię bo człowiek wygląda jak Jim Carey z głupi i głupszy albo ten debil z star treka ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na trzeciej masz normalną wersję + jakaś tekstura ale to trzeba umieć modelować bo byś jak debil wyglądał i zależy jak duże zakola. Bo od połowy bani musiałbyś mieć dłuższe włosy żeby nachodziły na
Zwierz33 - @ArmageddonPrzeciwBladziom: Na zakola można też cropa robić ale ja tego ni...

źródło: crop-vifon

Pobierz
@prawiczek92: jak na moje całkiem zacny z Ciebie facet i bym Ciebie troszkę ztuningowała. Okulary zmień na soczewki, zapuść zarost na te kilka mm no i raz w miesiąciu wizyta u kosmetyczki aby pięknie ogarnęła Ci paznokcie. Koszulki z logami,wzorami zamień na takie jednolite pozbawione log.