Wpis z mikrobloga

Gdzieś mam posiadanie dziewczyny. Strasznie upierdliwe by to było dla mnie jakbym musiał z jakąś pisać codziennie i się spotykać regularnie w miejscach publicznych. Chciałbym mieć jednak jakiegoś przyjaciela, który by człowieka poklepał po plecach w trudnych chwilach i doradził w trudnych sytuacjach.

#zwiazki #przegryw #depresja #memy #przyjazn
Al-3_x - Gdzieś mam posiadanie dziewczyny. Strasznie upierdliwe by to było dla mnie j...

źródło: 0cb

Pobierz
  • 13
Chciałbym mieć jednak jakiegoś przyjaciela, który by człowieka poklepał po plecach w trudnych chwilach i doradził w trudnych sytuacjach.


@Al-3_x: Tak wygląda związek, ale musicie razem mieszkać. Generalnie wspólne mieszkanie robi z dziewczyny przy okazji dobrego kumpla. Nie jest to 1:1, ale za to możecie się nago poganiać po mieszkaniu.
@Raum: Wiem, o co ci chodziło. Chciałem zażartować, ale mniejsza. Żyć z dziewczyną pod jednym dachem bym nie chciał. To nawet gorsze dla mnie bo cenie swoją prywatność i przestrzeń komfortu jak na autyste przystało.
@Al-3_x: A, no to jak na autystyka to jesteś całkiem zabawny xD
Nie będę przekonywał że mieszkanie z różową jest ideałem i cudem świata (bo nie jest), ale zdecydowanie ma więcej plusów niż minusów. Ja jak jeszcze pracowałem z ludźmi i po pracy musiałem się wyciszyć to wiedziała, że przez 3h nie należy do mnie mówić bo nie chcę rozmawiać.
@Raum: Zależy na jaką różową trawisz i jaka jest zgodność charakterów. Mnie, by było ciężko trafić na taką z którą bym wytrzymał pod jednym dachem dłużej niż miesiąc.