Wpis z mikrobloga

Nigdy nie kupujcie mieszkania w bloku który ma numer z literką M. Ja mam powiedzmy 13M m. 69 i co drugi kurier szuka mnie w bloku 13. Już nie wiem jak pisać na zamówieniach. Pisałem 13M/69 to jechali pod 13. Teraz piszę 13M m. 69 ale to też nic nie daje. Piszę komentarze do zamówień, ale to nic nie daje. Dzisiaj napisałem tak w uwagach do zamówienia: "Numer bloku to 13M, numer mieszkania 69, blok znajduje się przy hurtowni mebli januszex, można wjechać od ulicy przegrywa."

No i oczywiście dostawca dzwoni że stoi pod blokiem 13 i nikt nie otwiera.
#nieruchomosci
  • 94
  • Odpowiedz
@niemorzliwe: ludzie to #!$%@? idioci, pierw takie przeświadczenie jeblo mnie w ryj jak za czasów studenckich dorabiałem marne grosze na infolinii pomocy technicznej jednej z najbardziej gownianych firm dostarczających tv internet i tel. głupota dzwoniących porażała mnie.
Ty przypomniałeś mi czasy kiedy zaraz po wyjedzdzie z Polski pracowałem na kurierce i szkoliłem nowych kierowców. To pracując jeszcze w Amazonie nie było aż takiej tragedii. To gdzie masz dostarczyć paczkę pokazywała
  • Odpowiedz
  • 2
@Hrabia_Horeszko tutaj jest 5 etapów budowy i pierwsze dwa etapy się pokłóciły i mają swoją administrację, więc na jednym osiedlu o tym numerze 13 są trzy administracje. Jeszcze sobie szlabany założyli. Plus taki że jak dostawca dzwoni żebym otworzył szlaban to wiem gdzie jest i jak mu wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
napisałem tak w uwagach do zamówienia


@niemorzliwe: Tego nie czyta nigdy żaden kurier ani dostawca, bo też miałem kiedyś taką akcję w wynajmowanym mieszkaniu, że do mojego bloku były wejścia z każdej strony, a nawigacja po wpisaniu adresu wskazywała tylko jedno z wejść i kurierzy myśleli, że to jedyne wejście do budynku i nie potrafili trafić do właściwej klatki. w 80% przypadków musiałem do nich wychodzić.
  • Odpowiedz