Wpis z mikrobloga

@Geralt678: normalne, większość tak ma. Kobiety przez aplikację randkowe są bardzo wymagające i z byle powodu dają kosza. Czasem lepiej sobie odpuścić, po 30 dziewczyny stają się dużo mniej wymagające
@Geralt678: Gdybyś mógł przebierać tak jak one to zapewne odrzucałbyś chętne tak samo. Chłopaki mają bajerę po prostu ale zawsze się znajdzie ktoś lepszy. Najgorzej to jest jak jakaś dobra koleżanka odrzuca zaloty a nie jakieś laski które ledwo co się zna.
igdy jako przegryw nie będziesz dla niej opcją numer jeden tylko przystankiem póki nie trafi się ktoś lepszy :)


@DestroyersPL: Szczerze to mam to gdzieś mi dobrze jest samemu ale widze jak zaczynają się starać i podrywać gdzie jeszcze kilka lat temu było to nie do pomyslenia. Zbliza się ściana starsi normalni faceci już zajęci to w końcu szukają w podobnym wieku
@rwrcrw: Widzę kolega z tych co wierzą w ścianę w takim razie powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne kogo szukają to sponsora a kiedy pojawi się ktoś przystojniejszy/bogatszy to pójdziesz w odstawkę
@DestroyersPL: ja tylko wydzę że mimo że nie szukam to mnie zaczepiają i same chcą się spotykać. Swoją kasę ukrywam i nie wyróżniam się. Czy to ściana czy cokolwiek innego ale obserwuję to zjawisko...
@rwrcrw: Dlatego tak jak ci tłumaczę to żadna ściana skoro wcześniej cię nie zaczepiały to będziesz robił za przystanek póki nie trafi się ktoś lepszy

U baby nie ma zjawiska ściany w każdym wieku może miec beciaka (ʘʘ)