Wpis z mikrobloga

@Kinda Ja jakiś czas temu zauważyłem śmieszną prawidłowość odnoście swoich wyborów mieszkaniowych - właśnie na podwórkach wszystkich mieszkań jakie kiedykolwiek wynająłem i tego które ostatecznie kupiłem zawsze był trzepak. Może to wynika z mojej awersji do tych nowoczesnych gett z mugolskim stylem, a może podświadomie dokonuje takich wyborów. Tak czy siak przewinęło się tych mieszkań trochę i zawsze, zawsze gdzieś tam w tle stał trzepak.

@Iskaryota Ło panie! Baza na drzewie w
  • Odpowiedz
@Bdzigost cudowny pomysł dorosłych narzekających, że młode pokolenia są głupie i nie mają co robić, "o hej, patrzcie, po co ten trzepak tu stoi, ta głupia młodzież tylko tu stoi i coś kombinują, trzeba go wyciąć!"...

Tak to wyglądało na moim osiedlu... ja miałem to szczęście, że wychowywałem się w normalnych warunkach, ale uważam, że większość winy spokojnie mogą sobie przyklepać stare ramole.
  • Odpowiedz
@kureci_paratko

a gdzie te panki z tamtych lat? Gdzie ten kolorowy świat?


Akurat dzisiejsza młodzież wygląda podobnie jak w latach 90', bo noszą za duże / małe ciuchy wyglądające jak byłyby noszone na dupie kilka lat. Roznica jest tykko taka, że oni kupują je nowe za grube pieniądze otrzymane od rodziców, a kiedyś przeważnie dostawało się znoszone po kimś, z jakiegoś lumpeksu, albo bazaru. Ogólnie gówniaki idąc z "modą" wygladają jak żule,
  • Odpowiedz
@Argonzz Tak tak, ja wiem że zamykanie się w getcie gdzie główną roślinnością są tuje to polski symbol luksusu i prestiżu. Tak jak luksusem jest mieszkanie urządzone w Ikei. Do tego passat i to jest życie, mówię ci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz