Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy sobie zdajecie sprawę z ciężaru gatunkowego tej walki, ale to najprawdopodobniej największa kompromitacja boksu w historii xD. Chłop, który na zawodowstwie nie miał żadnej walki w boksie (w amatorstwie pewno też) i przyszedł z innej dyscypliny obnażył uważanego za jednego z najlepszych wszechczasów xD. Muszę się #!$%@? przejść i zapalić, bo nie mieści mi się to we łbie xDD
#boks
  • 12
@Makavlani: No tutaj się zgadzamy - jak bym nigdy nie oglądał boksu i ktoś by mi powiedział ''Stary, obejrzyj tę walkę, mistrz wagi ciężkiej będzie walczył z mistrzem UFC, świetna wizytówka boksu!'', to po gali byłby to mój pierwszy i ostatni raz z tym sportem xD
@Makavlani: nikt poważnie nie umieszcza Furego wśród najlepszych wszechczasów, gość w latach 90 nie łapałby się nawet do top 5, w dodatku lubi się zapuścić i nie podchodzić do pojedynków na 100%. Owszem, jest świetny, chwała mu za wysłanie Kliczki na emeryturę i wyjaśnienie Wildera ale bądźmy realistami - taki Lennox Lewis wypunktowałby go jak Dawida Tuę bez większych problemów.