Wpis z mikrobloga

@inshallah: amatorskie strzelanie sportowe. Bardzo amatorskie - w tym roku wystrzelałam tylko wymagane minimum z pistoletu, strzelam głównie ze strzelby i karabinu. Chciałabym sobie postartować też z pistoletu i postrzelać na pobliskiej strzelnicy w wolnej chwili bardziej sama dla siebie i do tego mi to potrzebne. Nie nastawiam się na wyniki, ale chcę mieć z tego przyjemność i motywację do częstszego strzelania, żeby było porównywalnie jak z pozostałymi.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: szczerze mówiąc ja trochę straciłem wiarę w rekreacyjne pistolety 22lr.
Nie nadaje się to tak naprawdę do treningu statyki, bo albo lufy trafiają sie do d--y(tx22, sig p322), albo przyrządy celownicze się przestawiają od patrzenia na nie(sig p322).
Do treningu dynamicznego z perspektywą późniejszego strzelania z centralnego zapłonu też to nie ma sensu w przypadku, gdy 22 lr jest tylko 50% tańsze od 9mm, a pola ćwiczeń możliwych do
  • Odpowiedz
@inshallah: P17 znacznie lepszy od Taurusa Tx22 jeśli możesz przeżyć jego plasticzaność i ogólny kokainistyczno-lsdowski vibe jaki ma każda b--ń Kel-Teca. Co do rekreacyjnego strzelania 22lr to masz zawsze S&W Victory albo Rugery - spokojnie z Victory idzie strzelić 47-48 w serii 5 strzałowej (znam i takich co 50 strzelają z czego 4 w X), z Rugera Mk3 albo Mk4 podobnie. Co do dynamiki w 22lr to masz Steel Challenge
  • Odpowiedz
@inshallah: tylko sportowy wynalazek to muszę najpierw się wkręcić przynajmniej na tyle ile w strzelbę czy pistolet, bo inaczej to jest bezsensowne wywalanie kasy. Dlatego na razie cokolwiek, żeby zobaczyć czy będę regularnie się tym bawić. Nic, podjadę jeszcze do paru sklepów i zobaczę co będzie.
  • Odpowiedz