Wpis z mikrobloga

@takitamtam: To po prostu element biżuterii. Upiększenie + chęć pokazania swojego statusu, w niektórych branżach zapewne konieczność (klienci oczekują pewnego statusu i poziomu do swoich kontrahentach czy partnerach biznesowych)
@dewey: no ładny. Widzę, że niektórzy jeszcze nie widzieli drogich zegarków i nie potrafią zrozumieć o co tu chodzi. Tak z ciekawości, jakie na wymiary? Bo nie wygląda na wielkiego.
wciąż nie mogę zrozumieć dlaczego ludzi tak emocjonuje, że inni wydają swoje pieniądze na co chcą


@Kawa_z_cynamonem: Już też bez przesady.
Op pochwall się zegarkiem to wiadome, że będą różne opinie szczególnie, że nie jest to jakies forum o zegarkach
  • 2
No to po kolei, bo chwilę mnie nie było:

@thestructor: oczywiście mesh, mój błąd, chyba odpowiadałem na czyjeś pytanie, w którym użyte było słowo bransoleta.
@BigSW dzięki, chciałem tylko trochę przejechać prętem po kratach, bo w sumie bawi mnie reakcje wykopków, chociaż nie dziwi, ot standard tego portalu :)
@Reevder kolego też żem tak myślał, chciałem go na gumie, dobrze, że Pan Śliwiński wybił mi to z głowy. Mesh robi połowę
dewey - No to po kolei, bo chwilę mnie nie było:

@thestructor: oczywiście mesh, mój ...

źródło: IMG_1233

Pobierz
Zarabianie z wykończeniowki nie czyni cię poważnym człowiekiem

Nie zrozumiesz tego po prostu


@RudyZibi: jak ja nie szanuję takich wypowiedzi,
szacunek należy się każdemu kto pracuje , a to że ktoś ma inne priorytety jest tym czy innym etapie życia albo szanuje ciężko zarobiony kesz takie jego prawo,
może zrozumie a może nie , nie to jest ważne