Wpis z mikrobloga

  • 10
@Kawa_z_cynamonem dokładnie. Siedzę, wcinam popcorn i obserwuję gówno burzę. Na przyszłość nie będę udzielał informacji o cenie, żeby nie wzbudzać sensacji. Tak naprawdę, to wszystko rozbiega się o możliwości finansowe i jest bardzo relatywne. Ja np. nie wydałbym 500k na auto, które traci 1/3 wartości po opuszczeniu salonu, ale nikomu nie bronię takiego zakupu. Ba, lubię popatrzeć na luksusowe fury i cieszy mnie, że kogoś stać. Powiem więcej, nie widzę uzasadnienia w
  • 0
@moods podziękował. Ja jeszcze nie dawno nie zwróciłbym uwagi, wolałem bardziej męskie /sportowe tarcze. Chyba się starzeję :)
@dewey ślicznotka a polacy to wyższy stan umysłu, niczego nie rozumieją i zaglądają każdemu do portfela. Szkoda nawet strzępić ryja i odpisywać na takie wysrywy. Mnie zastanawia w ogóle po co te teksty w stylu „nawet jeśli zarabiałbym x to nie kupię tego za x bo zegarek na 1 procent kwoty x daje to samo xD” kto pytał? się ciśnie na usta. Oby się dobrze nosił :)
@dewey: Zegarek za tyle kasy, a jutro go będziesz musiał ustawiać, trzeba było smartwatcha sobie lepiej kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale piękny, pamiętam jak mnie cieszył mój pierwszy automat Seiko 5.