Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@erebeuzet: po odstawieniu przez kilka miesięcy też mnie brało jak widziałem flaszki, ale w sumie jakieś pół roku już prawie ustapiło kompletnie, a rok po alkohol jest mi już obojętny, po prostu obiekt który sobie istnieje na półce, ale do niczego mi nie potrzebny
@erebeuzet: wspolczuje, ja kiedys nie zwracalem uwagi na wóde itp ale teraz samo pomyślenie o siedzeniu i piciu z kielona wódki i zrobieniu się przyprawia o mdłości, a nie pije nic więcej ledwo co kilka miesiecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hissis:

To nie był wtedy on, tylko wódka nim rządziła, człowiek wspaniały, ale wódka jak go opęta to ta wódka go krzywdzi, a nie on sam samego siebie, no ludzie kochani, miejscie naprawdę przyzwoitość jakąś, resztki chociaż , bo to uwłacza inteligencji innych ludzi wręcz, Wy ich za debili skończonych macie, to nawet ja mimo to, że nie cenię zbyt wysoko intelektu przeciętnego człowieka to nie próbowałbym im takich bzdur wciskać
@erebeuzet: Powodzenia w dalszym trzymaniu się swoich zasad (również nie piję - nigdy nie zacząłem, 30+). Parę osób z rodziny zmarło przez długotrwały alkoholizm, więcej już nie trzeba dodawać do statystyki. Dzieci na pewno wolą mieć tatę trzeźwego jak i żona, niż takiego, który ma chroniczny brak czasu przez alkoholizm i awanturującego się dzień w dzień.
Akurat mnie hehe wudeczka też zawsze brzydziła - inb4 "nie ma smakować ma sponiewierać" wole sobie posączyć piwko, winko czy cydr, efekt końcowy ten sam. No ale takie 2 fortunki na sen też uzależniające. Nie wołam opa bo jednak alkoholizm, to głupio pewnie czytać takie rzeczy.
@Hissis: Wiesz co, ja mam podejście podobne do jarania szlugów. Paliłem fajki dobre 15 lat i po trzech latach od rzucenia mam do nich podejście jak kolega powyżej. Kiedyś mogłem palić jednego za drugim i każdy był zajebisty. Dzisiaj sam zapach dymu w powietrzu #!$%@?.
@erebeuzet: Nie przejmuj się komentarzami, mam dokładnie to samo z pigulami. Dopóki brałem to wszystko zajebiscie, ale kiedy zobaczyłem jakie szkody to robi i to odstawiłem wciąż się zastanawiam jak mogłem to brać. Też mnie cofa jak teraz widzę jak ktoś bierze, albo gdy widze sama pigułę. Wydaje mi się że to po prostu skojarzenie które przywołuje w pamięci te wszystkie złe rzeczy i złe chwile. Także trzymaj się i nie