Wpis z mikrobloga

@wypokowy_expert: PiS wprowadził lek z bazy, aktualnie po 2 tyg nauki nawet największy głąb bez studiów by to zdał (a wprowadził to m.in. po to żeby Ukraińcy mieli łatwiejszą drogę do uznania dyplomu bo jak egz nie był z bazy to #!$%@? ich jakieś 90% xd)
  • Odpowiedz
@CamusVevo: skąd ta wyższość nad Ukraińcami ? Mnie w Niemczech leczył Rosjanin i mam dużo lepsze doświadczenia niż z lekarzami z Polski lol
Mi nie robi różnicy skąd jest lekarz dopóki zna się na swojej pracy i ma kulturę osobistą

Dla Polski to wręcz zbawiennie żeby leczyli ludzie zza granicy przy tych kolejkach
  • Odpowiedz
@Linnior88: wymaganie od Ukraińców kwalifikacji to jest jakaś wyższość nad nimi? Fakty są takie że jak egzamin nie był farsą to zdawalosc leku dla nostryfikujacych się to było poniżej 10%, to nie jest żadna ksenofobia tylko coś co możesz sama zweryfikować w tej chwili na stronie CEM; różnica pomiędzy pl a de jest taka, że Niemcy wymagają sensownych kwalifikacji a Polacy nie, nie mam nic przeciwko Ukraińcom którzy potrafią medycynę na
  • Odpowiedz
@exori_vis: i tak wątpię , że nie jest gorzej po tym jak kolega w Polsce upadł tak że krąg mu wpadł do tchawicy a na sorze mu powiedzieli że tylko się potłukł , gdzie po tym jak go sparaliżowało 3 dni później już go operowali dając 20 procent na przeżycie
Wy się boicie lekarzy z Ukrainy xD
Ps w Polsce też miałeś komunę i korupcję i u nas też ktoś może
  • Odpowiedz
@exori_vis: ten sam koleś mnie wyzywał na wizycie (NFZ kurffa zazwyczaj chodzę prywatnie ale mnie podkusilo ) a co mu zrobią jak ma same negatywne opinie że cham burak obraża ale składa niby ludzi dobrze więc szpital nawet po 10000 skarg go nie wywali
I ktoś mówi że ukraina to stan umysłu jak w Polsce to czasami masz jeszcze gorzej
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: deal with it że polska jest w tak złej sytuacji że nawet najgorszy lekarz nie zostanie wyrzucony z posady bo nie ma komu leczyć w Polsce , dlatego musisz się zdać albo na kiepska pomoc albo na bardzo wysoka płatna albo ma żadna
Nie wiem z czego się cieszysz bo to tragi komedia
  • Odpowiedz