Wpis z mikrobloga

Jakiś chłop w 2 lata (a właściwie 1 rok i 10 miesięcy) został seniorem i zgarnia 25tys netto a wykopki dalej będą kłamać Ci w twarz żebyś się nie przebranzawial, bo prawnik czy księgowy tez ma fajna pracę xD

Ci najbardziej oderwani nawet mówią o byciu glazurnikiem, ale jakoś sami nie rzucają papierami tylko tkwią w tym toksycznym IT, ciekawe czemu...( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #robpill #zarobki #pieniadze #ekonomia #naukaprogramowania
Gtx1650Ti - Jakiś chłop w 2 lata (a właściwie 1 rok i 10 miesięcy) został seniorem i ...

źródło: bgRyYfXWReRHTngAgcInzjOrGxJ4PJgUznQWECAI

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
ja słyszałem, że jak bardzo chcesz to możesz zostać kosmonautą i zarabiać miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Smonk_Da_Wead: Problem polega na tym, że bycie prawnikiem czy księgowym zarabiającym 7k wymaga podobnego wysiłku co bycie programista.

Chyba, że zamiast uczciwie potwierdzić będziesz nam teraz wmawial, że bycie kosmonauta jest jednak latwiejsze niż bycie programista. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Gtx1650Ti może się przytrafić taka sytuacja ekonomiczna, gdzie taki scenariusz będzie prawdziwy a patrząc na rynek jak teraz wygląda to lepiej kupić los do totka niż liczyć na zatrudnienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gtx1650Ti: znam taką firmę gdzie senior miał 13000zł brutto UoP czyli 8k na rękę a staż ponad 5 lat

Junior po zakończeniu stażu 6-miesięcznego za 5000zł umowa zlecenie/dzieło podczas studiów w Warszawie potrafi dostać 10000zł netto (nie każdy, ale taka topka 10% najlepszych firm tyle da)

Moje przypusczenia? Firma w której obecnie pracuje ma 10-20 pracowników, 50 max. Raczej nie jest to korpo. Zgadłem? ( ͡°( ͡° ͜
  • Odpowiedz