Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takaprawda #tinder #samotnosc #blackpill #p0lka #kobiety #natura

Nasze kompleksy względem Polek nie są uzasadnione. To hipergamia, to wyrachowane podejście kobiet, nastawione tylko na ich korzyści, to procesy ewolucyjne spowodowały, że tak często wielu z nas stawia się w roli gorszych od kobiet. A nie powinniśmy! To mężczyźni popychają ten świat, jego rozwój do przodu. Kobiety dopiero od niedawna trochę w tym pomagają, ale i tak nie dorównują osiągnięciom mężczyzn. Ale przecież nie każdy jest naukowcem, wynalazcą. To prawda, a co z przywódcami, głowami państw, królami? To mężczyźni przez wieki wiedli tu prym. A co z tymi, o których świat nie usłyszał? Ilu to mężczyzn wykonuje prace, których to kobiety się nie chwytają. Choćby to rolnictwo, tak często pogardzane przez nasze kochane Polki. Dzięki niemu ludzie mają co jeść. Tylko wyjątkowi ignoranci, a wśród Polek ich nie brakuje, nie potrafią docenić ludzi ciężkiej pracy, wśród których zdecydowanie przeważają liczebnie mężczyźni.

Sport? Jest chyba niewiele dyscyplin, w których kobiety mogłyby, używając swojej siły, sprytu, konkurować z mężczyznami. Dlatego większą popularnością wśród kibiców cieszą się rozgrywki sportowe mężczyzn.

Spójrzmy na nas, na nasze zainteresowania. Wielu z nas przejawia ciekawe pasje, czyta materiały z dziedzin, które nie istnieją dla kobiet. Ile to razy mając wątpliwą przyjemność rozmowy z jakąś dziewczyną, wychodziło na jaw jej totalne pustogłowie, zerowa wiedza o świecie i brak rozeznania w aktualnych wydarzeniach w Polsce i na świecie. Jak więc wymagać od takich kobiet racjonalnych decyzji?

Panowie, nie miejsce kompleksów wobec kobiet! Nie dajcie im się sprowadzić do roli lokaja.
  • 15
  • Odpowiedz
  • 6
@typowyWykopekMizogin: W tym rzecz, że wielu facetów, którzy nawet przeciętnie wyglądają, ma kompleksy względem Polek, które pięknościami nie są. I to jest także problem, o którym nie wspomniałem w poście. Ja sam mam z tym problem, ale staram się nie dać sprowadzić do parteru. Na obojętność ze strony tych niby atrakcyjnych, sam reaguję dokładnie tym samym. Tak zwane spermienie w takich sytuacjach powinno być całkowicie zabronione.

Coś Wam powiem, mieszkam
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: ale problemami nie są przegrywy tylko simpy. Zarówno w sferze mikro - jeżeli nie zamierzasz działać z kobietą to nie liż jej dupy, nie biegaj za nią, nie opowiadaj żarcików, nie dawaj atencji, nie wyświadczaj przysług, nie zabawiaj itd.

Przegryw rozumie, że nie ma to sensu, facet z jajami to jak widzi potencjalny obiekt zainteresowania to coś zadziała, nie ma wzajemności, przestaje sobie dupę zawracać.

Jak i w sferze
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: to co kobiety zawdzięczają mężczyznom to nie ma znaczenia. Teraz to one mają władzę, i facet ma do wyboru dostosowanie się albo samotność bo one i tak mają nas w dupie a w sercach chadow. By to doceniły to musielibyśmy im to wszystko brutalnie zabrać, a to się nigdy nie stanie bo zawsze znajdą frajera lokaja.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: zdrowo myślący człowiek nie stawia się ani wyżej ani niżej, tylko na równi z drugim człowiekiem. Płeć nie ma znaczenia. Takie puste gadanie jak to podobno faceci są lepsi od kobiet bo mają więcej siły i zainteresowań ;) wzajemny szacunek to klucz do lepszego świata.
  • Odpowiedz
Nasze kompleksy względem Polek nie są uzasadnione. To hipergamia, to wyrachowane podejście kobiet, nastawione tylko na ich korzyści, to procesy ewolucyjne spowodowały, że tak często wielu z nas stawia się w roli gorszych od kobiet. A nie powinniśmy!


@Kopytnik_1: Cóż za głupoty, w roli gorszych od kobiet jedyne co nas stawia to propaganda dziwnych ludzi i grup społecznych mających w tym interes. Prawda jest taka, że silny facet to dobre
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: mnie rusza pogarda w moim kierunku, szczególnie gdy jest ,,natychmiastowa" i wynika jakby z samego faktu, że istnieję, bo ja nigdy do żadnej osoby tak nie podchodziłem. Kiedyś byłem głupszy i też bardziej niż obecnie uprzedzony do ludzi ale i tak nigdy nie miałem takiej natychmiastowej pogardy jaka jest w przypadku kobiet. Myślę, że to jest mimo wszystko dobry odruch, że odczuwam jej istnienie. To świadczy o realnej, obiektywnej
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Nie można opierać swojej wartości na seksie. Nie szukać jej w czyimś tyłku lub na penisie. To jest rozwiązanie

Mając takie podejście jest łatwiej. Popęd płciowy jest ukształtowany przez miliony lat ewolucji, przez co zawiera wiele reliktów. Choćby pociąg do wzrostu który nie ma żadnego znaczenia we współczesnych czasach dla przetrwania gatunku. Kiedyś ludzi o genach informatyków zrzucano ze skał, dzisiaj są przydatni. Popęd płciowy jest ślepy dlatego nie
  • Odpowiedz