Wpis z mikrobloga

Boże, tego szamba zwanego "główną" nie da się czytać.

To wina LEWACTWA, że PiS sprzedawał lewe wizy i sprowadzał rekordową ilość imigrantów.

Dobry PiS zrobił referendum by powstrzymać tę nielegalną imigrację, ale zmanipulowane lewactwo nie pozwoliło.

JESTEM INTELIGENTNY, MYŚLĘ SAMODZIELNIE!!! Nie to co ci fajnopolacy z wielkich miast...

https://wykop.pl/link/7257807/nawet-pakistan-wydali-wszystkich-nielegalnych-imigrantow-xdddd

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #polityka
lubiepickakao - Boże, tego szamba zwanego "główną" nie da się czytać.

To wina LEWACT...

źródło: wykopki

Pobierz
  • 14
@lubie_pic_kakao: Ci ludzie dali sobie wmówić, że światowe korporacje tak naprawde nie działają dla swojego zysku, mając w dupie wszystko inne, tylko realizują jakiś tajny, globalny, lewicowy spisek. Próbowałem nawet pytać o to ostatnio, ale im się tak styki kopcą przy tym, że nie ma szans. No ale obniżmy im podatki, kontrolujmy mniej i zlikwidujmy minimalną, to na pewno przestaną ściągać imigrantów i zaczną po prostu płacić Polakom więcej za tę
@lubie_pic_kakao: A bolało kakało oddać głos 4 razy nie, lub inaczej zgodnie ze swoimi poglądami? Komu by się stała krzywda, jakbyście tak zrobili? Co, że niby PIS by wtedy wygrało wybory? Daliście się zmanipulować i nie szukajcie usprawiedliwień. Wszyscy dobrze wiemy co się dzieje w Szwecji. Chyba nie jesteście tak naiwni, żeby nie wiedzieć, że będziemy pokornie przyjmować imigranckie gangi z innych krajów, jeśli w Sejmie przegłosują ustawę o zmianie traktatów
@lubie_pic_kakao:

No to chyba sąsiedzi zza Odry wzięli od nas przykład? Czy może my od nich? Albo może to częsty proceder na świecie, przy takich liczbach chętnych osób do imigracji zarobkowej, a nie żadne sprzedawanie wiz przez jedną partię PiS

https://wykop.pl/link/7256521/skandal-w-niemczech-korupcja-przy-wydawaniu-wiz-imigrantom

Napisz od razu że przez te polskie lewe wizy napłynęli imigranci, którzy robią zamieszki we Francji, zbiorowe molestowania w Niemczech i strzelaniny w Szwecji... c'nie ( ͡º ͜ʖ
@irma266: No to gdzie pytanie o aborcję, finansowanie kościoła, tvp i inne ważne pytania? Można było stworzyć normalne referendum, no ale wybrano akurat pytania z programu wyborczego którymi akurat dziwnym trafem grali całą kampanię, no przypadek po prostu...
Pamiętam znalezisko sprzed 2 lat o tym że pałac kultury będzie podświetlony w kolorach tęczy. Incydent kałowy w komentarzach upewnił mnie że siedze tu z debilami

(Pałac kultury jest podświetlany na tęczowo od parunastu lat a wykopki uznały że spisek lewactwa zaczął niedawno xD)
@lubie_pic_kakao: to nie tylko główna, taki problem mamy teraz w społęczeństwie. ludzie podzieleni są przez politykę na obozy które niemal się nienawidzą.

w internecie ludzie skaczą sobie do oczu, w mediach jest niewiele inaczej. naprawdę trudno jest znaleźć miejsce gdzie ludzie są w stanie na spokojnie wymienić się opiniami i poglądami nt obecnej sytuacji