Wpis z mikrobloga

@bsl: mi nie smierdzi, działają blisko Niemiec, wystawiają fakturkę za usługę, wydaje się nawet legit. Wystarczy się skontaktować i pogadać jak działają. Jeśli logicznie to wyjaśnią to chyba spoko.
mi nie smierdzi, działają blisko Niemiec, wystawiają fakturkę za usługę, wydaje się nawet legit. Wystarczy się skontaktować i pogadać jak działają. Jeśli logicznie to wyjaśnią to chyba spoko.


@huey: To, że jest blisko Niemiec absolutnie nic nie znaczy. Niemieckie tablice rejestracyjne zwykłe, żółte, czerwone (jakie chcesz) też w większości wyrabiają w Polsce pod granicą auta przyjeżdżają na lawetach bez.
mirki spotkal się ktoś coś z takim czymś? Ewentualnie ktoś potrafi pomoc w kwesti niemieckich briefow?


@turkusowakoszulka: Moim zdaniem to jest ewidentna próba sprzedaży fałszywych dokumentów, poza tym brif na zdjęciu jest starego typu.
@Cztero0404 Jakich fałszywych dokumentów XDDD

Przecież jest wyraźnie napisane, że to pomoc w usłudze składania wniosku o duplikat w Niemieckim urzędzie.

Oni pomagają w procesie a nie tworzą papiery XDD

Co Wy ludzie macie z czytaniem ze zrozumieniem?
Przecież jest wyraźnie napisane, że to pomoc w usłudze


@kurczakos1: I naprawdę uważasz, że takie instytucje się na allegro ogłaszają, tworząc oferty takiej treści. Wasza naiwność jest prawdę urocza
@Cztero0404: przecież to nie urząd się ogłasza, tylko firma która przeprowadza za Ciebie ta procedurę, czyli kontaktuje się z niemieckim urzędem wypełnia wnioski itd w przypadku gdy np. nie znasz niemieckiego albo nie wiesz jak to zrobić i za to bierze od Ciebie kasę. Nie wiem jakim trzeba być dzbanem, żeby pomyśleć że to jakaś instytucja się ogłasza xd
Nie wiem jakim trzeba być dzbanem, żeby pomyśleć że to jakaś instytucja się ogłasza xd


@pr0skater00: Może takim, że ja w przeciwieństwie do ciebie miałem niezliczoną ilość takich dokumentów w rękach z racji tego iż handlowałem samochodami z Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapewne dowód osobisty też na allegro kupujesz, prawo jazdy, nie wiem co tam jeszcze masz kartę rybacką.