Wpis z mikrobloga

@bsl: mi nie smierdzi, działają blisko Niemiec, wystawiają fakturkę za usługę, wydaje się nawet legit. Wystarczy się skontaktować i pogadać jak działają. Jeśli logicznie to wyjaśnią to chyba spoko.
  • Odpowiedz
mi nie smierdzi, działają blisko Niemiec, wystawiają fakturkę za usługę, wydaje się nawet legit. Wystarczy się skontaktować i pogadać jak działają. Jeśli logicznie to wyjaśnią to chyba spoko.


@huey: To, że jest blisko Niemiec absolutnie nic nie znaczy. Niemieckie tablice rejestracyjne zwykłe, żółte, czerwone (jakie chcesz) też w większości wyrabiają w Polsce pod granicą auta przyjeżdżają na lawetach bez.
  • Odpowiedz
mirki spotkal się ktoś coś z takim czymś? Ewentualnie ktoś potrafi pomoc w kwesti niemieckich briefow?


@turkusowakoszulka: Moim zdaniem to jest ewidentna próba sprzedaży fałszywych dokumentów, poza tym brif na zdjęciu jest starego typu.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 Jakich fałszywych dokumentów XDDD

Przecież jest wyraźnie napisane, że to pomoc w usłudze składania wniosku o duplikat w Niemieckim urzędzie.

Oni pomagają w procesie a nie tworzą papiery XDD

Co Wy ludzie macie z czytaniem ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz
Przecież jest wyraźnie napisane, że to pomoc w usłudze


@kurczakos1: I naprawdę uważasz, że takie instytucje się na allegro ogłaszają, tworząc oferty takiej treści. Wasza naiwność jest prawdę urocza
  • Odpowiedz
@Cztero0404: przecież to nie urząd się ogłasza, tylko firma która przeprowadza za Ciebie ta procedurę, czyli kontaktuje się z niemieckim urzędem wypełnia wnioski itd w przypadku gdy np. nie znasz niemieckiego albo nie wiesz jak to zrobić i za to bierze od Ciebie kasę. Nie wiem jakim trzeba być dzbanem, żeby pomyśleć że to jakaś instytucja się ogłasza xd
  • Odpowiedz
Nie wiem jakim trzeba być dzbanem, żeby pomyśleć że to jakaś instytucja się ogłasza xd


@pr0skater00: Może takim, że ja w przeciwieństwie do ciebie miałem niezliczoną ilość takich dokumentów w rękach z racji tego iż handlowałem samochodami z Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapewne dowód osobisty też na allegro kupujesz, prawo jazdy, nie wiem co tam jeszcze masz kartę rybacką.
  • Odpowiedz