Wpis z mikrobloga

@Xaroks: zobacz na jace, połowa #przegryw w-------a grafit z dachu elektrowni w Czarnobylu na zakola a on codziennie pół litra wódeczki i 4 piwka od paru lat i włosy jak u nastolatka
  • Odpowiedz
@Xaroks: czy to n-----------e gochy, która chlala od lat i ma problemy zdrowotne jest w ogóle bezpieczne? ( _) co oni zrobią jak baba dostanie zawału lub wylewu na tej arenie
  • Odpowiedz
@StdPtr: wiesz co, nie znam się na tym pewnie jakieś głupoty zupełne p------ę, ale taką luźną teorie wysnułem na podstawie jakiejś szczątkowej wiedzy z artykułów popularnonaukowych:
z tego co kojarzę to za łysienie u mężczyzn odpowiada często testosteron, a z tego co pamiętam nadużywanie alkoholu powoduje że poziom testosteronu spada a organizm wydziela więcej estrogenu, więc o ile coś w tym jest to możliwe że jaca paradoksalnie zachował włosy dzięki
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: może i bzdury sam pisałem że pewnie tak, a tera gdzie potwierdzenie tego co mówisz? badania, linki, cokolwiek?

jakie różnice? znasz je? n-------i przy nadużywaniu mają olbrzymi wpływ na gospodarkę hormonalną, jak coś wiesz konkretnego to podlinkuj jak nie to utkaj bo irytują mnie takie mądrości internetowych naukowców

  • Odpowiedz
@Sinti myślisz że będę ci tu pracę naukową pisał i rozwodził się do wszystkiego? Takie niewielkie różnice nie mają znaczenia dla poziomu androgenów i stosunku do estrogenu, to że nawet by miał sobie testoseron przy dolnej granicy i estro trochę wyżej nie sprawi że ma idealne włosy w tym wieku, zwłaszcza że ma też bujny zarost

Podobny mechanizm do łysienia w kwestii androegnów występuje w patologiach prostaty, gdzie badania są bardziej
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon:

myślisz że będę ci tu pracę naukową pisał i rozwodził się do wszystkiego?

xDD skąd se wymyśliłeś pisanie pracy naukowej, przecież jasno napisałem o prostego linka, aaa może to taka zaawansowana wiedza że nie ma tego w internecie? nie ma badań na temat stężenia testosteronu w kwestii wypadania włosów, nie ma badań wpływu alkoholu na hormony, itd

tyle mi wystarczy, coś wiesz ale sam nie do końca wiesz co, to tak samo jak ja, tylko ja nie mam problemu z efektem dunninga krugera i wiem że mogę się mylić i informuje o tym inne osoby, ty z koleji podejmujesz tak poważny temat i ci się wydaje że napewno wiesz jak jest a jednocześnie zamiast powołać się na proste badania czy chociaż artykuły popularnonaukowe które ktoś sygnuje swoim nazwiskiem to piszesz swoje mądrości jak
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: dodam jeszcze że sprawdziłem tego jaya cutlera: chłop ma 50 lat i zarabia wizerunkiem, jesteś pewien że transplantacja włosów nie była grana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
żeby śmieszniej było widziałem że reklamował stronę na temat utraty włosów 10(!) lat temu, niestety strona już nieaktywna www.testosteronehairloss.com hmm koleś 10 lat temu reklamował strone tego typu i dalej ma perfekcyjne włosy, napewno wiedział że mu nagle nie
  • Odpowiedz
@Sinti typowy eot wykopka bo zrobił z siebie błazna i dalsza dyskusja tylko go bardziej ośmieszy XD

Jakbyś miał pojęcie o medycynie jako nauce, wiedziałbyś że odpowiedzi na większości tego typu pytań to nie jedno badanie tylko wiedza oparta na przeczytaniu dziesiątek publikacji w dany temacie i link do jakiegoś po szczególnego badania nie tlumaczy niczego, a sam problem jest bardziej skomplikowany chociażby dlatego że łysienie męskie to nie tylko brak włosów na głowie ale też bardzo często komplikacje kardiologiczne, no ale pewnie wiedza o tym jest bardziej niedostępna niż to że walenie w czajnik obniża poziom teścia ( ͡º ͜ʖ͡º)

powodowało
  • Odpowiedz
@Sinti brawo odkryłeś że celebryci reklamują gówna byleby zarobić, tak samo Chris Bumstead mówi że bierze finasteryd, który po pierwsze zepsułby mu formę, a po drugie nie miałby sensu przy używaniu kosmicznych ilości androgenów

Jak Cutler ci się nie podoba to jest masa innych przykładów choćby obecny MrO Choopan, ale lepiej byś po prostu zastanowił się dlaczego łysienie występuje głównie u białych ludzi z USA i Europy a nie u Azjatów
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: nic nie odkryłem, po prostu to ostatnia osoba na jaką bym się osobiście powołał, co będzie kolejne, powoływanie się na szczupłych influencerów w temacie chudnięcia? to jedyna rzecz jaka sprawdziłem w google odnośnie twojego wpisu bo nic sam nie linkujesz i od razu taka b---a...

ale lepiej byś po prostu zastanowił się dlaczego łysienie występuje głównie u białych ludzi z USA i Europy a nie u Azjatów Ameryki Płd
  • Odpowiedz