Wpis z mikrobloga

Widzę że postępowa i tęczowa część wykopu leje łzy* nad strzelaniną w USA i prowadzą narrację o znacznym ograniczeniu dostępu do broni z tego powodu.

Szkoda, że klaskali uszami, gdy służba zdrowia była zamknięta z powodu pandemii katarku, a zgodny z powodu tego zamknięcia szły w setki tysięcy osób w samej Polsce.

Dostęp do broni powinien być nieograniczony dla każdego obywatela, który nie był karany. Ja w przeciwieństwie do lewaków wolę się bronić skutecznym narzędziem.
To, że oni wolą machać tęczowym dildo to ich sprawa. Nie zabraniam
Ja wierzę w energię pędzącego pocisku, a nie w siłę miłości i tolerancji.

No, ale niezależny człowiek to największy wróg wszelkiej maści LGBT RTV. Dlatego oni wolą nawet zabijakę muzułmanina, bo ich da się przekupić socjalem. Niezależnego człowieka z gotówką w portfelu i bronią za pasem już nie tak łatwo jest indoktrynować.

* tak naprawdę to się cieszą bo mogą w końcu bezkarnie wylać swoje frustracje związane z tym, że ktoś śmie posiadać narzędzie do obrony własnej, swojej rodziny lub majątku.

#bekazlewactwa #usa #bron
  • 23
@niochland: wiesz, sam nie mam broni, nawet nigdy nie strzelalem z niczego bardziej przypominajacego bron palna niz wiatrowka. Zawsze uwazalem ze to temat mi zupelnie obcy i zwyczajnie niepotrzebny w zyciu. Wiesz co zmienilo moje podejscie? Urodzenie sie mojej corki. Bo ja mam 90kg i w mojej opinii w zadowalajacym stopniu potrafie sie bronic, a jakies sytuacje kiedy by mi to nie wystarczylo sa malo prawdopodobne. Moja corka z zalozenia nie
Widzę że postępowa i tęczowa część wykopu leje łzy* nad strzelaniną w USA i prowadzą narrację o znacznym ograniczeniu dostępu do broni z tego powodu.

Szkoda, że klaskali uszami, gdy służba zdrowia była zamknięta z powodu pandemii katarku, a zgodny z powodu tego zamknięcia szły w setki tysięcy osób w samej Polsce.


@onucoutkajpysk: Co ma jedno z drugim wspólnego?

Dostęp do broni powinien być nieograniczony dla każdego obywatela, który nie był