Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#!$%@? są baby z tą ich próżnością i nercyzmem. Przecież te wszystkie zabiegów to właśnie potwierdzenie tych cech


@yannikto: i na dodatek są większymi wzrokowcami od nas, bo jak jesteś od niej niższy, to it's over xD Tymczasem większość niebieskich ma wywalone np. na biust i nie odrzuci różowej tylko dlatego, że biust się nie podoba xD
@yannikto pogoń facetów jedynie za wyglądem u kobiet wpływa na samoocenę i chęć sztucznej poprawy urody. Ta dziewczyna sama z siebie nie stwierdziła, że sobie musi zrobić cycki, to że wszyscy faceci za takimi się uganiają i to jest wymagany standard jej to wbiły w głowę
@Fine-Faulty: niby tak ale jednocześnie wszystkie reklamy skierowane do kobiet mówią: będziesz piękna. Wielokrotnie słyszałem też argument że kobiety malują się dla siebie a nie dla facetów. Jeszcze niektóre argumentowały że malują się dla innych kobiet a mianowicie żeby być ładniejszymi od nich
pogoń facetów jedynie za wyglądem u kobiet wpływa na samoocenę i chęć sztucznej poprawy urody. Ta dziewczyna sama z siebie nie stwierdziła, że sobie musi zrobić cycki, to że wszyscy faceci za takimi się uganiają i to jest wymagany standard jej to wbiły w głowę


@Fine-Faulty: a to swojego rozumu nie mają te różowe? Nie wszyscy niebiescy gonią za takimi lalami. Po prostu te różowe mają cechy narcystyczne i chcą mieć
@yannikto malują się dla siebie, żeby poczuć się piękne, ale nie czują się piękne takie jakie są, bo faceci im mówią, że piękne są tylko lale jak te wrzucane tutaj. Więc żeby nie czuć się źle, nie widzieć się brzydkiej, to się malują.
nikt sie na nic nie stylizuje tylko typiara wyglada na normalna mlode kobiete 20+, a ze wy sie obracacie jakimis staro wygladajacymi to tylko wspolczuc


@T0pi5: jestem #przegrywpo30tce to mam trochę przesuniętą granicę po prostu. Ale też ma taki makijaż "odmładzający" do tego blondynka i jasna cera, co odejmuje jej lata