Wpis z mikrobloga

Odwołajcie te poszukiwania, i przestańcie się już kompromitować xD 1000 przygłupów chodzi od 6 dni po maleńkim zagajniku i nie może znaleźć jednego typa xD Helikoptery, drony, termowizja xD no chyba, że go w tym parku nie ma to tym większa beka, że rzucili 1000 osób na szukanie go tam xD kolejny blamaż psiarni, a ludzie w Gdyni, którzy sponsorują ten cyrk, boją się z chaty wyjść. Formacja do zaorania, napluc w mordy to mało.
#gdynia #gdansk #trojmiasto #policja
BELM0ND0 - Odwołajcie te poszukiwania, i przestańcie się już kompromitować xD 1000 pr...

źródło: temp_file6044360326269655214

Pobierz
  • 41
@BELM0ND0: Wczoraj nagle z dupy zmienili obszar poszukiwań, a las, który od 4 dni był obstawiony 24/7 przez 1500 ludzi został kompletnie niepilnowany, a wszyscy przenieśli się jakieś 3-4km na wschód, bliżej centrum Gdyni. Około 17-19 w tej "nowej" nowej dzielnicy była masakra, radiowozy stały pod lasem co 100 metrów, co chwila było słychać kolumny jadące na bombach. Wyglądało to tak, jakby mieli już tego gościa na widelcu. Natomiast o 5
dziwie sie ze przy okazji nie znalezli iluś nie związanych ze sprawą trupów


@Pentylion: Raczej nie, bo poza niewielkimi częściami podmokłymi, TPK to taki "miejski" las.
Pełno ścieżek po których chodzą spacerowicze i jeżdżą rowerzyści.
Do tego z okazji bezpośredniej bliskości milionowej aglomeracji, każdej jesieni wzdłuż i wszerz wszystko jest przeczesane przez grzybiarzy. Więc tu trupy raczej długo niezauważone nie leżą.

Wczoraj nagle z dupy zmienili obszar poszukiwań, a las, który
@BELM0ND0: kopiuje swój post z innej nitki, może kogoś zainteresuje, chyba najnowszy art w tej sprawie.

https://www.rmf24.pl/regiony/trojmiasto/news-byly-policjant-o-poszukiwaniach-grzegorza-borysa-przypomina-,nId,7106913#crp_state=1

Tldr:
Pierwszy raz widzę żeby ktoś o samochodach wspominał, dotychczas uważałem, że to nieprzypadkowe (wszystkie 3 auta które należą do rodziny zostały zlokalizowane także nie wziął żadnego z nich), sporo się tutaj też mówi o jego #!$%@? za granicę, ekspert (bądź też "ekspert" nie wiem kto to, ja mu kompetencji nie sprawdzałem) twierdzi, że
@BELM0ND0: to pochwal się jak Ty byś to rozwiązał specjalisto od poszukiwań, może mamy tu Alfę i Omegę niczym Rutkowski, który znajdzie wszystko i wszystkich. A takiego to ze świecą szukać