Wpis z mikrobloga

@laverne00: ja nie wiem co wy #!$%@? macie, albo co sie naczytaliscie xD - najpredzej #!$%@? wylapiesz na rynku glownym a nie na jakiejs teligi na biezanowie, jak nie jestes sebkiem dracym morde po nocach to nikt nie zwroci uwagi na randoma zyjacego sobie swoim zyciem
  • Odpowiedz
  • 0
@nairoht: jestem dziewczyna jakby co xD po nocach raczej nie chodzę max to 23 ale to rzadko. Wcześniej mieszkałam na Podgorzu i tam totalnie nic się nie działo i ani razu nikt mnie nie zaczepił, a o Biezanowie naczytałam się złych opinii jednak większość z nich jest sprzed kilku lat
  • Odpowiedz
@laverne00: to tym bardziej bym się nie obawiał, mity na temat biezanowa, huty itp to historie z lat 90 i poczatku 00, teraz na biezanowie zapewne to w wiekszosci geriatria mieszka tak jak na hucie
  • Odpowiedz
  • 0
@marcel_pijak: mieszkałam kiedyś 2 tygodnie w hotelu przy rynku i nigdy mnie nikt nie zaczepił. Ale Teligi i okolic trochę się obawiam bo czytałam Że pare lat temu kibole kogoś tam zabili albo ze bankomat wysadzili xD
  • Odpowiedz
  • 0
@laverne00 w sumie dzielnica dość urokliwa na pewno lepsze to niż życie na północy Krakowa @nairoht zależy, osobiście mykam autobusem po nocach i spokój. Ale swego czasu dostałem oklep na kozlowku i raz prawie na ulicy szarej udało się uciec i to w środku dnia na ul szarej.
  • Odpowiedz
Tak jak pisano wyżej. Te wszelkie historię z maczetami na Bieżanowie czy Kurdwanów, to tak na prawdę porachunki mafii kibolskiej. Okolica jest raczej spokojna. Od nastoletnich lat nie raz zdarzało mi się w tych rejonach wracać z buta do domu w środku nocy i nigdy nic niepokojącego się nie działo.
  • Odpowiedz
@laverne00: w obrębie II obwodnicy Krakowa czyli Stare Miasto jest ew. najniebezpieczniejsze, ale tylko w nocy. Reszta osiedli jest spokojna. Jeżdżę tam czasami na Prokocimiu i jedynie widzę starszych ludzi i młodych ludzi studentów/pracujących.
  • Odpowiedz
@laverne00: w dzień raczej spoko. W nocy to generalnie można trafić na jakieś grupki na ławkach i niektórzy cwaniakuja. Najgorzej jak jest mecz i bandy idą lub wracają na/że stadion/u. Wtedy to można zarobić wszędzie xD
  • Odpowiedz