Wpis z mikrobloga

A teraz wyobraźcie sobie, że poznajecie śliczną dziewczynę, która wygląda jak ta po lewej stronie, udaje Ci się ją poderwać, zaczynacie się spotykać i między wami coś się zaczyna, po jakimś czasie idzie do fryzjera, ona Ci mówi, że idzie skrócić włosy więc Ty sobie to wyobrażasz, że raczej tylko przytnie te długie włosy, po czym do domu wraca z taki krótkimi włosami jakie widzimy na prawym zdjęciu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I teraz powiedz takiej kobiecie prawdę, żeby się nie pogniewała lub nie było jej przykro, że jednak pasowały jej długie włosy! A myślę, że nie jeden facet coś takiego przechodził #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #milosc #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #heheszki #film
Pobierz wakxam - A teraz wyobraźcie sobie, że poznajecie śliczną dziewczynę, która wygląda ja...
źródło: Bez tytułu
  • 8
@wakxam: ale kumasz że tu na efekt końcowy wpływ ma nie tylko długość włosów ale też makeup, światło, uśmiech, etc.

Słyszałem o facetach dla których pierwsze zobaczenie swojej dziewczyny bez makijażu jest traumą. Nie dziwi mnie ich istnienie, w końcu te wszystkie niedorozgarnięte karyny muszą gdzieś mieć samców swojego gatunku.
poznajecie śliczną dziewczynę, która wygląda jak ta po lewej stronie


@wakxam: dyskusyjne

do domu wraca z taki krótkimi włosami jakie widzimy na prawym zdjęciu


@wakxam: z piasku bicza nie ukręcisz.

Jak wybierasz kobietę na długo, nie mówię że na całe życie, powinieneś brać pod uwagę, że zmiany są immanentną cechą kobiet "La donna e mobile". Fryzura to małe miki, makijaż, strój, styl, zapach, humory, zachowania, preferencje. Wybierz taką, którą zaakceptujesz
@wakxam: ścięcie włosów do tak aseksualnej długości jak na obrazku jest taką samą radykalną zmianą jak zrobienie sobie tatuażu na ryju albo "nagłe" przytycie XX kg. w normalnym związku takie rzeczy i podejście do nich ustala się wspólnie, ale jeśli to początkowy etap znajomości to po prostu mówisz adios.