Wpis z mikrobloga

Kupiłem ostatnio Pomelo z biedry. Mówię Ppmelo jak Pomelo, ale jak rozkroilem to się przeżegnałem. Co to za gówno za 12zl? W dodatki suche i słabe w smaku. Wczoraj kupiłem ponownie chyba w Lidlu i to samo. Pamiętam że kiedyś te pomela były soczyste i miały w miarę cienka skórę. Czyżby jakiś złodziej wpadł na pomysł aby ściągać z Chin najtańszą i najgorszą odmianę tego owocu, nie zmieniając wogóle ceny? W dupe se wsadz uju, więcej nie kupię. Przestrzegam was abyście też nie kupowali.
valerius-romulus - Kupiłem ostatnio Pomelo z biedry. Mówię Ppmelo jak Pomelo, ale jak...

źródło: temp_file8842558962730227106

Pobierz
  • 56
@frost_frank:

kiedy sie nauczycie że Bieda ma towar gównianej jakości a wciska jako premium?

Gówno prawda, mam praktycznie wszystkie możliwe markety w pobliżu, i to właśnie w Biedrze warzywa i owoce są najlepszej jakości, praktycznie nie zdarza się żeby na półce było coś zepsutego lub zwiędniętego, co w Lidlu, Kauflandzie, a przede wszystkim Auchanie i Carefourze jest notoryczne ¯\(ツ)/¯
@CarrighanN:

A u mnie wlasnei odwrotnie. Lidl reprezentuje najlepsze warzywa i owoce. Biedronek mam w okolicy z 5 i 3 z nich to jakas masakra francuzy to samo.

To wychodzi na to, że nie ma reguły i każdy market ma innych dostawców ¯\(ツ)/¯

A co do pomelo kupilem tydzien temu w biedrze i dramat...

Ja pomelo akurat nie jadam, ale jabłka, banany, figi, czy pomarańcze zawsze w Biedrze świeżutkie i smaczne
@Zarzutkkake: pan prezydent tiktoker xd
Normalny prezydent jak sprawuje władzę, to nie ma czasu na bycie tiktokerem.

Ale jednak jest.

Tak samo z prawnikiem. Co za różnica czy nagrywa tiktoki czy nie, liczy się wiedza.

Zresztą wiele firm i instytucji teraz robi materiały na tiktoka. Po pierwsze to duże pieniądze (niedługo zrówna się z Instagramem), a po drugie chcą trafić do młodych. Nawet księża ostatnio mają dużą aktywność na TikToku, żeby