Wpis z mikrobloga

Kupiłem ostatnio Pomelo z biedry. Mówię Ppmelo jak Pomelo, ale jak rozkroilem to się przeżegnałem. Co to za gówno za 12zl? W dodatki suche i słabe w smaku. Wczoraj kupiłem ponownie chyba w Lidlu i to samo. Pamiętam że kiedyś te pomela były soczyste i miały w miarę cienka skórę. Czyżby jakiś złodziej wpadł na pomysł aby ściągać z Chin najtańszą i najgorszą odmianę tego owocu, nie zmieniając wogóle ceny? W dupe se wsadz uju, więcej nie kupię. Przestrzegam was abyście też nie kupowali.
valerius-romulus - Kupiłem ostatnio Pomelo z biedry. Mówię Ppmelo jak Pomelo, ale jak...

źródło: temp_file8842558962730227106

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar:

miasto 200k mieszkańców więc nie wiem czy takie małe ale dosłownie te same problemy wiedziałem w Gdańsku i Warszawie więc podtrzymuje swoje zdanie.


No ja mam inne doświadczenia, więc pewnie Biedra Biedrze nierówna ¯\(ツ)/¯

PS. Jak kogoś cytujesz to zrób entera po cytowanym tekście bo ci łapie jako całość i nie da się tego czytać.


U mnie jest dobrze, pewnie w apce jakiś błąd?
  • Odpowiedz
@valerius-romulus nasza wina ze potrafisz wybrać w życiu tez taka ciamajda jesteś jak na stoisku z warzywami/owocami. Posłuchaj już od kilku lat najpierw rozkrawam nożykiem a dopiero potem kupuje, na pomidorach tez się sprawdza #pdk
  • Odpowiedz
Wow, chyba byłem w życiu w 10 biedronkach I zawsze była tragedia w tym przypadku. Może coś się zmieniło bo dawno nie byłem, ale pamiętam, że do pięt Biedra nie dorastała u mnie nawet do Auchan. Osobiście robię zakupy teraz delikatesy/Lewiatan może dlatego, że mam najbliżej.


@krolwsi: kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem
  • Odpowiedz
@valerius-romulus: ja kupuję w stokrotce, jak jest na nie sezon to są często promocję i są bardzo tanie. Dużo zależy od producenta, u mnie były dobre te z czarną wstążką i napisem Honey Pomelo, pamiętam że z niebieską też były spoko, generalnie warto kupić 1 jak jest promocja i jak dobry to nawet kilka, wystarczy położyć je w ciemne, niezbyt ciepłe miejsce i mogą sobie długo poleżeć, a często w tym
  • Odpowiedz