Wpis z mikrobloga

Co wy bredzicie że koty są głupsze od psów. Mój o dziwo sam z siebie rozumie różne słowa, konteksty, polecenia, nigdy go niczego nie uczyłem, sam zrozumiał. Dosłownie mam coś w rodzaju koto psa, nawet rozumie żeby przynieść daną rzecz jak się mu mówi, choć czasami wykonuje to z opóźnieniem bo chyba musi się zastanowić

Nikt nie umniejsza psiej inteligencji i łatwości tresury, ale koty są tak samo ogarnięte, tylko muszą sobie wszystko przemielić w tym łebku, do tego socjalnie są o wiele bardziej ludzkie od psów które są dosłownie dzikie i nieobliczalne, mając ułożonego kota to tak jakby miało się dziecko w formie zwierzęcia domowego

#koty #psy #zwierzaczki #weterynaria #smiesznypiesek
  • 2
@czasnawybory666: każde zwierze któremu poświęcisz czas będzie cię rozumiało. różowa ma kota który przychodzi do mnie na zawołanie, 2 klepnięcia ręką w nogę powodują że wskakuje na kolana, wystarczy spojrzenie i przestaje rozrabiać, albo zeskoczy ze stołu. Różowej w ogóle nie słucha, bo przez 90% czasu śpi/pracuje/jest zajęta. Ja pracuję zdalnie i przeważnie w nocy, więc kot towarzyszy mi praktycznie non stop.
Najzabawniejsze że ona próbuje wkupić się w jego łaski