Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że Boxdel zebrał taki hejt a Lexy sobie żyje jak gdyby nigdy nic? Jeśli już to Lexy o wiele bardziej zawiniła niż Boxdel a w sobotę normalnie pojawi się na Clout i jeszcze promuje walkę swojego nieletniego brata. Michał wyleciał z fame za byle g---o pomimo tego, że jest twarzą freak fightów. Proponuję skupić uwagę na lexy i nagłośnić to akurat tuż przed sobotnią galą. Boxdelowi oberwało się wystarczająco.
#famemma
Reznikov - Jak to jest, że Boxdel zebrał taki hejt a Lexy sobie żyje jak gdyby nigdy ...

źródło: pkMk9kpTURBXy83NGIzYzZhNWFmZWIzYjUxZmQzMGRiNmExZTBiMzA2ZS5qcGeSlQMAzI3NBDjNAl-TBc0EsM0Cnt4AAaEwAQ

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Olo92: Siedzę na wykopie od kilku lat, ale nigdy nie chciało mi się zakładać konta. Skala hipokryzji wobec Boxdela coś we mnie ruszyła i stwierdziłem, że muszę się zwrócić do kolegów z tagu z apelem.
  • Odpowiedz
@Reznikov: To są właśnie podwójne standardy. Po baxtonie jedzie się za to że wiedział o stuu i to ukrywał. Po lexy które wiedziała(sama mówiła tym zadbanemu -żeby gdyby znał prawdę o stuu..) się nie jedzie.
  • Odpowiedz
  • 16
@Reznikov ale siedzisz tu parę lat i próbujesz z pogadać z wychodkami merytorycznie? Przecież tu się zlecą przegrywy po kołchozie w którym cały dzień byli j----i od najgorszych i zaczną wylewać swoją frustrację na baxtona, wcale nie obchodzi ich to że do jakiejś laski żart napisał, wychodki chcą by mu się sypało i dopowiadają że mają jakiś wpływ na to. Prawda że jest taka że jak by mu łapę podali to
  • Odpowiedz
@Fabriczo: malych dziewczynek k---a jak to brzmi xD Czyli według Ciebie ukrywanie pedofila jest mniej szkodliwe niż pisanie do koleżanki w formie żartu że ja wyruchasz w c--e bo takim slangiem operowaliscie xD
  • Odpowiedz
@RafDan: tylko na Lexy nie ma żadnych dowodów a na to że baxton pisał do 13 letniej dziewczynki że będzie ją ruchał w c--e już są. Nawet sama poszkodowana nazywała go pedofilem xd
  • Odpowiedz
@Fabriczo: Jak to nie ma żadnych dowodów, skoro sama się przyznała xD Tak samo fagata o tym wspomina na glosowkach. I z ta wiedza mogla bronic sukanek a nie zrobila nic.

A boxdel nie jest j----y za tekst do kolezanki, tylko ze niby tez to ukrywal xD

Zreszta fajnie wszystko manipulujesz zeby pod baxtona bylo jak najgorzej xD o cycach tekst nie byl jak miala 13 lat, a w wiadomosci
  • Odpowiedz
Jak to jest, że Boxdel zebrał taki hejt a Lexy sobie żyje jak gdyby nigdy nic?


@Reznikov: Normalnie jest, to co zwykle. Lexy jest kobietą czytaj : żyje sobie w naszym społeczeństwie w pewien sposób na specjalnych prawach. Mężczyzn można a kobiet nie można
  • Odpowiedz
@Reznikov: Dlaczego ten chłop który jest przeciwnikiem brata Chaplinowej wygląda jakby miał miał botoks w ustach oraz generalnie to z aparycji przypomina urzędniczkę z lat 90?
  • Odpowiedz