Wpis z mikrobloga

mirki bo ja już nie wiem. chciałbym spróbować #simracing . Zarówno pojeździć w Dirt Rally jak i poczilować w ETS2. Rozważam albo G29/G920/G923 + ichniejszy shifter albo Thrustmaster T300 + TH8A. Ale z tego co czytam na necie to logitech ma kierownice wielkości do gokartów a T300 jest awaryjna i lepiej nie kupować używek. co zrobić, jak żyć?
  • 31
  • 0
@MrAganesst: nie mam ograniczonego budżetu. ale też nie chcę kupować od razu jakieś Fanateca. Coś dobrego na początek, ale też nie coś mega pro bo szkoda wywalać kasę jeśli ma mi to nie podejść ale też nie coś tragicznego co by mnie mogło zrazić
popatrz na zestawy mozy, direct drive jest dużo lepszy, jak nie chcesz wydać w #!$%@? to moza r5 a jak chcesz czuć coś więcej to r9, ja jestem bardzo zadowolony
@MrAganesst: ja swoją T300 spaliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i już anegdotycznie masz fail ratio na poziomie 33%

T300 bez modowania bedzie się tez przegrzewała i FFB bedzie wchodzi w słabszy tryb.

@mapache Albo bierz budżetowo logitecha aka grzechotkę, albo dowolnego thrustmastera z zewnętrznym zasilaczem czyli T-GT TS-PC TS-XW itp.
@mapache: ja tam na pierwszy raz g29 polecam, grałem na niej przez 2 lata i setki godzin zabawy zarówno w ets2 jak i assetto corsa, teraz mam t300rs i jest nieporównywalnie lepsza, ale g29 też dobrze wspominam. Na pierwszy raz myślę idealna żeby zobaczyć co i jak
@mapache: kupiłem używkę t300 z dwa lata temu i działa, logitech w porównaniu do thrustmastera, to zabawka z odpustu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam sobie złożyć stelaż jak masz miejsce.